Były aniołek Victoria’s Secret – Adriana Lima (42 l.) pojawiła się na premierze filmu „Igrzyska śmierci: Ballada o ptakach i wężach” w Los Angeles . Zrobiła wielkie wrażenie, nie koniecznie pozytywne.

Adriana Lima, jak Rihanna – z wielkim brzuszkiem ciążowym na czerwonym dywanie

Choć piękna brunetka wyglądała na zadowoloną ze swojego wyglądu w sieci pojawiły się komentarze, a raczej pytania – co się stało z niegdyś jedną z najpiękniejszych kobiet świata?

„Nie miałam pojęcia, że to ta sama osoba. Co ona ze sobą zrobiła?”, zapytała jedna, inna dodała, „Jeju, czy kryzys wieku średniego wjechał za mocno?”

Odmieniona Adriana Lima

Wiele osób spekulowało, że brazylijska modelka może „wciąż być opuchnięta” po potencjalnym „liftingu twarzy”, ale inni podkreślali, że „w niektórych obszarach widać wyraźny obrzęk w porównaniu z innymi”. Inni zastanawiali się czy to nie po prostu świeżo robiony botoks.

Adriana Lima bez makijażu

W komentarzach zwracano uwagę na „nienaturalne, lisie brwi”, ale także „nowy nos”. Kilka osób twierdziło zaś, że przyczyną jej nowego looku może być po prostu makijaż, „którym można działać cuda”. Trzeba przyznać, że matka 3-ki dzieci wyglądała… inaczej, niż zazwyczaj.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: