Adwokat Britney Spears wydał oświadczenie na filmik w którym jej były mąż Kevin Federline z którym ma dwóch synów wrzucił do sieci filmik, który miał rzekomo Britney źle traktuje ich wspólne dzieci.

Oświadczenie Britney w sprawie filmiku

Choć sama Britney nie zdecydowała się skomentować publicznie sprawy w jej imieniu wstąpił jej pełnomocnik, adwokat Mathew Rosengart wystąpił w obronie swojego klientki.

„Britney wiernie wspierała swoje dzieci i bardzo je kocha” – powiedział Rosengart w oświadczeniu dla E!News „Czy zdaje sobie z tego sprawę, czy nie, pan Federline nie tylko naruszył prywatność i godność matki swoich dzieci, ale także podważył własne dzieci, których prywatność powinien chronić. doradzono, aby decyzja o opublikowaniu starego wideo z jego 11 i 12-letnimi dziećmi była okrutna, po prostu dno”

Przypomnijmy, że od pewnego czasu konflikt między Britney Spears i jej byłym mężem Kevinem Federlinem zaostrzył się, gdy w jednym z wywiadów mężczyzna zdradził jak dziś wyglądają relacje gwiazdy z ich synami.

Według jego słów Britney od miesięcy nie widywała się z synami. Jak twierdzi, nastolatkowie są zażenowani nagimi zdjęciami Britney, które ta chętnie publikuje w swoich mediach społecznościowych. Kevin stanął też po stronie ojca Britney sugerując, że „Jamie Spears ocalił jej życie”. Następnie opublikował filmik który miał „udowodnić” jak źle Britney traktuje swoje dzieci. Więcej przeczytasz o tym TUTAJ.

 

 

 

Fani bardzo MARTWIĄ SIĘ o Britney Spears!

fot. Instagram: britneyspears

Fani bardzo MARTWIĄ SIĘ o Britney Spears!

fot. Instagram: britneyspears

(FILE) Britney Spears / MEGA / The Mega Agency / Forum