Jakiś czas temu konflikt między Britney Spears i jej byłym mężem Kevinem Federlinem zaostrzył się, gdy w jednym z wywiadów dla Daily Mail mężczyzna zdradził jak dziś wyglądają relacje gwiazdy z ich synami: 17-letnim Seanem Prestonem i 16-letnim Jaydenem. Według jego słów Britney od miesięcy nie widywała się z synami, ponieważ chłopcy ucięli kontakt z matką. Jak twierdzi, nastolatkowie są zażenowani nagimi zdjęciami Britney, które ta chętnie publikuje w swoich mediach społecznościowych. Kevin stanął też po stronie ojca Britney sugerując, że „Jamie Spears ocalił jej życie”.

Do sprawy odniosła się sama Britney, która odparła zarzuty ex-męża i wyznała, że choć wychowywanie nastoletnich chłopców nie było łatwe, „dała im wszystko”, a „inni artyści robią o wiele gorsze rzeczy niż pozowanie topless”.

Kevin Federline ATAKUJE Britney Spears i staje po stronie jej ojca – „Jamie Spears OCALIŁ jej życie”

Kevin Federline publikuje nagrywane w sekrecie filmiki Britney kłócącej się z synami

Teraz Kevin Federline postanowił pójść o krok dalej i zbić argumenty Britney, publikując serię nagrań, w których piosenkarka kłóci się ze swoimi synami i próbuje wymusić na nich dyscyplinę. Filmiki zostały nagrane przez ich synów, gdy chłopcy mieli 12 i 11 lat. W poście napisał:

Nie mogę siedzieć bezczynnie i patrzeć, jak moi synowie są oskarżani w ten sposób i to po tym, co przeszli. To boli, ale uznaliśmy jako rodzina, że upublicznimy nagrania, które chłopcy nagrali, mając 11 i 12 lat. To nawet nie są te najgorsze. Koniec kłamstw. Mam nadzieję, że nasi synowie wyrosną na lepszych ludzi.

Na jednym z nagrań słychać jak Britney kłóci się z synami w ich pokoju przed pójściem spać. Choć w chaotycznym filmiku nie da się stwierdzić dlaczego jest wściekła, słychać, że próbuje chłopcom wyjaśnić, że mają ją traktować z szacunkiem:

To mój dom. Jeśli chcę tu przychodzić i nakładać wam balsam na twarze, a wy mówicie mi „nie trzeba”, NIE, właśnie, że trzeba. (…) Lepiej, żebyście zaczęli mnie szanować, jasne? Macie mnie zacząć traktować jak wartościową kobietę. Jestem kobietą, okej? Bądźcie dla mnie mili. Rozumiecie?

Z kolei na innym, równie chaotycznym nagraniu cała rodzina jedzie samochodem, a siedząca na przednim siedzeniu Britney kłóci się z chłopcami o wymierzoną Seanowi karę – piosenkarka zabrała chłopakowi telefon, ponieważ…nie miał na nogach butów i obnażał publicznie stopy…?

Ciężko stwierdzić jaki efekt chciał osiągnąć Kevin publikując dziwne i wyrwane z kontekstu nagrania. Wielu internautów słusznie zauważyło, że wychowywanie dzieci nie zawsze jest cukierkowe, a w życiu rodziny mogą zdarzyć się drobne kłótnie lub podnoszenie głosu. Wiele osób stanęło również po stronie Britney, która tylko próbowała wymusić na synach dyscyplinę i szacunek. Być może już wtedy jej ojciec i mąż robili z niej „wariatkę” i próbowali zbuntować przeciwko niej synów? A może w domu dochodziło do ostrych kłótni i przemocy i dlatego chłopcy postanowili w tajemnicy nagrywać swoich rodziców? Niezależnie od przyczyny powstania tych nagrań, pewnym jest, że to jeszcze nie koniec awantury.