Agata Duda od kilku dni prowadzi Instagrama – co dodaje Pierwsza Dama? Obserwuje Annę Lewandowską
Agata Kornhauser-Duda nie raz była krytykowana za to, że rzadko zabiera głos w ważnych sprawach społecznych. Inne żony kandydatów na prezydenta wykorzystują to, pokazując, że one będą postępowały inaczej i stały na straży praw kobiet. Pierwsza Dama, która konsekwentnie stała u boku męża, zacznie być bardziej aktywna? Założyła profil na Instagramie.
Agata Duda od lat nie rozmawiała z bratem! Wiadomo, co było przyczyną konfliktu
Agata Duda Na Instagramie
Agata Duda na Instagramie pojawiła się 6 dni temu i od tej pory posty dodawane są codziennie. Jak twierdzą eksperci, jest to po prostu element kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy. Decyzja o aktywności Pierwszej Damy w mediach społecznościowych pojawiła się dość późno.
Co znajdziemy u Agaty Dudy na Instagramie? Pierwsze zdjęcie jest dość zaskakujące – pokazuje Andrzeja Dudę, który wnosi żonę na rękach przez próg Pałacu Prezydenckiego.
https://www.instagram.com/p/CBdyAkNgLLF/?utm_source=ig_web_copy_link
Agata Duda w fuksjowej sukience na spotkaniu z książęcą parą (ZDJĘCIA)
Na profilu znajdują się ujęcia ze spotkań z dziećmi, uczniami, podopiecznymi fundacji. Nie zabrakło zdjęcia z wizyty księżnej Kate i księcia Williama w Polsce, wspólnego kibicowania podczas meczu naszej reprezentacji czy spotkania z Kołami Gospodyń Wiejskich i Miejskich.
https://www.instagram.com/p/CBf8oKzD9vT/?utm_source=ig_web_copy_link
Profil Agaty Dudy obserwuje już prawie 7 tysięcy osób, ona obserwuje m.in. konto męża, Annę Lewandowską, Ivankę Trump, Agnieszkę Radwańską czy oficjalny profil brytyjskiej rodziny królewskiej.
Paulina Kosiniak – Kamysz, żona kandydata na prezydenta. Agata Duda ma konkurencję! (ZDJĘCIA)
Sposób na ocieplenie wizerunku?






To jest tak straszne że aż śmieszne.