Wczoraj Agata Rubik (29 l.), żona Piotra Rubika (50 l.), pokazała na Instagramie zdjęcie zaokrąglonego brzuszka, które wzbudziło wiele emocji. Mimo że był 1. kwietnia, Prima Aprilis, to internauci nabrali się. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo gratulacji.

Agata Rubik jest w ciąży? Żona Piotra Rubika pokazała na Instagramie zdjęcie brzuszka!

Agata Rubik jest w trzeciej ciąży?

Agata i Piotr są rodzicami dwóch córek: Alicji i Heleny. Agata wczoraj napisała: Do trzech razy sztuka! Myślicie, że tym razem się uda? I dodała emotikony niebieskiego motylka sugerując, że chciałaby mieć chłopca.

Dzisiaj jednak przyznała, że to był żart a brzuszek po prostu wypięła. Napisała, że nie ma nic przeciwko pojawieniu się synka, ale na razie jest szczęśliwa, że ma dwie cudowne i zdrowe córki.

Drodzy Moi, wczorajszy post był z okazji Prima Aprilis. Szczerze napisze- nie sądziłam, że zrobi aż tyle zamieszania🙉 To miał być „wkręt” a nie żart. Mimo to bardzo Wam dziękuję za wszystkie ciepłe słowa i gratulacje… ❤️❤️❤️miałam wczoraj miły dzień. Prawdą jest, że brzuch idealnie płaski nie jest, a chłopca chciałabym mieć. Na razie jestem przeszczęśliwa, że mam dwie cudowne i zdrowe dziewczynki, bez których nie potrafię wyobrazić sobie jutra. Może kiedyś dołączy do nich niebieski motylek?🦋 Czy Wam udało się wczoraj kogoś nabrać?

Agata Rubik na Instagramie

 

Agata Rubik i Piotr Rubik

Agata i Piotr poznali się w 2005 roku podczas finałów Miss Polonia. Ich związek na początku wzbudzał kontrowersje ze względu na dużą, 19-letnią różnicę wieku. W zeszłym roku świętowali 1o-tą rocznicę ślubu.

Spotkaliśmy się podczas zgrupowania przed występami w konkursie Miss Polonia. Piotr, który pisał muzykę do przedstawienia, przyjechał, żeby zobaczyć nasze układy taneczne. Później się okazało, że znam jego twórczość, ale nie kojarzyłam jej z nazwiskiem. Więc wtedy rzeczywiście pomyślałam: „fajny facet”. I tyle. Poczułam sympatię, zainteresowanie – powiedziała Agata w wywiadzie dla Gali.

WOW! Agata Rubik w MEGA krótkich szortach na imprezie (ZDJĘCIA)

Myślicie, że zdecydują się na jeszcze jedno dziecko?

Agata Rubik z mężem Piotrem i córką
Agata Rubik figura