Agata Rusak, partnerka Łukasza Sędrowskiego z ostatniej edycji Rolnik szuka żony zamieściła na Instagramie post, który jednoznacznie wskazuje, że rozstała się z rolnikiem.

Agata Rusak i Łukasz Sędrowski – poznali się na planie Rolnik szuka żony, była miłość, skończyło się rozstaniem na Instagramie

Agata była tą, którą wybrał Łukasz zostawiając z tyłu wszystkie inne kandydatki do swego serca. Wybór Łukasza spotkał się wtedy z dramatyczną reakcją innej uczestniczki show, Pauliny. Paulina myślała, ze to ją wybierze Łukasz – czuła, ze jest faworyzowana. Tymczasem została odrzucona. Obraziła się więc i nawrzucała Łukaszowi.

Łukasz Sędrowski z Rolnik szuka żony SCHUDŁ 12 kilogramów! Pokazał zdjęcie na Instagramie

Sędrowski pojawił się z Agatą na planie świątecznego wydania Rolnika. Wyglądali na bardzo zakochanych. Jeszcze w walentynki para wrzucala romantyczne posty na Instagram.

Potem Agata skasowała wszystkie zdjecia na swoim profilu. Pojawiły się plotki, że ona i Łukasz nie są już parą. Dzisiejszy wpis Agaty – nieco egzaltowany i górnolotny – zdaje się to potwierdzać.

Paulina z Rolnika pokazała, jak wyglądała kiedyś. Fani: LEPIEJ

Rusak wkleiła na Insta tekst piosenki Dzięki za wszystko (piosenki z czołówki serialu Zakochani po uszy zespołu Zouzy) , w którym pojawiają się między innymi takie słowa:

Dzięki za wszystko
Ja nie upadłam aż tak nisko
I siłę mam
Dalej pójdę sama
Już całkiem sama
Czy to jest taki dramat?

Na koniec Agata pisze, że nie zgadza się na publikowanie jej posta.

Jeśli chcecie go zabaczyć, zajrzyjcie na Instagram byłej dziewczyny Łukasza.

Czytaj też:

SZOK – tak wyglądali kiedyś Łukasz i Agata z Rolnik szuka żony

Jessica z Rolnika powiedziała, że zrobi sobie operację plastyczną

Agata z Rolnik szuka żony rozwiała wątpliwości na temat CIĄŻY

Agata Rusak Łukasz Sędrowski Rolnik szuka żony
Agata Rusak Łukasz Sędrowski Rolnik szuka żony