Łukasz Sędrowski z Rolnik szuka żony spotkał się prywatnie z innym rolnikiem z planu – Grzegorzem. Sędrowski wrzucił na swój Instagram wspólną fotkę.

Łukasz i Grzegorz z Rolnik szuka żony rozstali się ze swoimi dziewczynami z programu

Obaj panowie zakochali się podczas nagrywania show. Grzegorz wybrał Dorotę, a Łukasz Agatę. Jeszcze przed świętami cała czwórka pojawiła się w dobrych humorach na planie specjalnego odcinka programu. Razem ze swoimi dziewczynami pozowali do zdjęć i nie szczędzili im czułości.

Agata Rusak na Instagramie potwierdziła, że ROZSTAŁA się z Łukaszem Sędrowskim z Rolnik szuka żony

W lutym okazało się, że Grzegorz i Dorota nie są już razem. Rolnik tłumaczył powody rozstania:

Rozstaliśmy się z Dorotą na początku roku. Dzieliło nas dokładnie 650 km. Ona w Bieszczadach, a ja w Augustowie. Odległość nie była jednak jedynym problemem. Ja mówiłem nawet w wizytówce, że dziewczyny muszą być świadome, że czeka je przeprowadzka do mnie. Powiedziałem o tym szczerze, bo chciałem, żeby one o tym wiedziały – powiedział Grzegorz.

Łukasz też nie jest już z Agatą. O powodach, dla jakich się rozstali, żadne z nich nie mówi. Agata opublikowała tylko na swoim Instagramie słowa piosenki zepsołu Zouzy o rozstaniu. Łukasz spakował się i pojechał nad morze, by – jak pisał – wiatr rozgonił jego smutki.

Łukasz Sędrowski z Rolnik szuka żony przeżywa rozstanie z Agatą? Pisze o wietrze, który wywieje smutki z jego głowy

Teraz obaj uczestnicy 5. edycji Rolnik szuka żony spotkali się prywatnie.

A czemu Grzesiu sie z góralką rozszedł? Grzesiu ma Insta? pasowali do siebie… Fajni chłopacy a nie trafili na milosc :/ – internautki żałują zakończonych relacji.

Nawet fryzury macie podobne nie mówiąc o brzuszkach – zauważają fani.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Rolnicy 😁 🐮 🚜

Post udostępniony przez Łukasz Sędrowski (@sedrowskilukasz)

Grzegrz z Dorotą Rolnik szuka żony
Łukasz z Agatą Rolnik szuka żony Grzegorz z Dorotą Rolnik szuka żony