Kolejna para powiedziała sobie „tak”. Aktorka Agata Załęcka i rzecznik prasowy PZPN, Jakub Kwiatkowski, pobrali się na Rodos. Ta wyspa ma dla nich wyjątkowe znaczenie, bo to właśnie tam zaręczyli się dwa lata temu.

Maria Dębska w zjawiskowej sukni ŚLUBNEJ. Taką samą miała kilka lat temu topowa gwiazda?

Agata Załęcka pokazała drugą suknię ślubną

Załęcka i Kwiatkowski poinformowali o swoim ślubie za pomocą mediów społecznościowych. To właśnie tam przeprowadzili transmisję na żywo z ceremonii. Pan młody wystąpił w białej koszuli, jasnej marynarce i czarnych spodniach. Panna młoda zdecydowała się na beżową suknię prawdopodobnie z tiulu, która wyeksponowała jej ramiona i dekolt. Suknia pochodzi z salonu Madonna Fashion.

Okazuje się, że to nie jedyna suknia, jaką wybrała Agata Załęcka na swój ślub. Aktorka pokazała zdjęcie w kolejnej kreacji. Tym razem to krótka, koronkowa sukienka projektu Natalii Jaroszewskiej. Co ciekawe, w tej sukience Załęcka pojawiła się na kolacji po ślubie i założy ją ponownie – na ślub w Warszawie.

Dziękuję mojej wielkiej przyjaciółce @natalia_jaroszewska, która uszyła mi przepiękną suknię na wymiar, a miara była ściągana.. online. (…) To jest moja suknia poweselna na Rodos, teraz na kolacji, ale będzie moją weselną na ślubie w Warszawie tuż po powrocie – napisała Załęcka.

ZOBACZ TEŻ:

Basia Kurdej-Szatan z mężem i córką idą na ślub Bosaka i Dębskiej (ZDJĘCIA)

Magdalena Lamparska świętuje czwartą rocznicę ślubu. Zniewalająca suknia