Agnieszka Chylińska (42 l.) w swej twórczości oraz wypowiedziach jest szczera i prawdziwa . Teraz ujawnia dawno skrywane emocje, oraz trudy z jakimi zmaga się jako matka.

Agnieszka Chylińska o płycie Pink Punk: MAM TO GDZIEŚ

Agnieszka jest obecnie w związku małżeńskim z niejakim Markiem. Mają trójkę dzieci: syna Ryszarda (12 l.) oraz dwie córki: Esterę (7 l.) i Krystynę (5 l.) Nigdy nie pozowała na matkę idealną. W jednym z wywiadów wyznała:

Mocno przegrzałam temat macierzyństwa. Wszystko chciałam robić sama, żadnej niani, żadnego ściągania rodziców. Chciałam wszystkim pokazać, jak jestem dzielna i to mnie umordowało na maksa.

Chylińska: To był sku*wysyn. Zostałam rozjechana w wieku 18 lat przez faceta

Chylińska udzieliła najmocniejszego wywiadu w swojej karierze. W trakcie rozmowy z Kubą Wojewódzkim, Edwardem Miszczakiem i Marcinem Prokopem odkryła nagą prawdę o swoich kontaktach z rodzicami oraz trudach macierzyństwa.
Na pytanie Kuby Wojewódzkiego czy chciałaby mieć taką matkę jaką sama jest odpowiada:

No. Wiesz co, są takie momenty, w których lubię siebie w roli mamy. A są takie momenty, w których nie bardzo. Znaczy nie jestem doskonałą mamą. Ja mam po ojcu też to, że ojciec był fantastyczny, ale było go bardzo mało w domu i ja też jestem fantastyczna przez te chwile, kiedy jestem z dziećmi. Natomiast, głównie mnie nie ma.

Prosi Boga o to aby żyć. Dzieci są jej podporą aby nie upadła i nie poszła na dno.

[…] gdyby nie to, że mam tak cudowne dzieci, które nie są świadome tego migotu tej matki porąbanej, która je jednocześnie tak strasznie kocha tą swoją miłością połamaną, porąbaną, niedoskonałą, ale jednak stara się to wszystko klecić na swój sposób.

CO ZA METAMORFOZA! PAMIĘTACIE JESZCZE TĘ AGNIESZKĘ CHYLIŃSKĄ?

Współczujecie jej tego rozdarcia?

Agnieszka Chylińska szczerze o swoim macierzyństwie: Porąbana matka

Agnieszka Chylińska szczerze o swoim macierzyństwie: Porąbana matka