Za nami finał 15. sezonu „Mam talent”. Tym razem show wygrał 14-letni raper Bartek Wasilewski, który już podczas castingów skradł serce Agnieszki Chylińskiej i z pomocą Złotego Przycisku został wysłany prosto do półfinałów.

Rozwaliłeś mnie. Też bym chciała tak zaśpiewać swojej mamie – mówiła jeszcze na etapie castingów

Ostatecznie jego autorska piosenka o mamie poruszyła zarówno widzów, publiczność jak i jury, a Bartek zgarnął główną wygraną czyli 300 tysięcy złotych.

Finał „Mam Talent” wywołał oburzenie! Widzowie: „Prawdziwe talenty przegrały z kaprysem Chylińskiej”

Szybko okazało się jednak, że jego wygrana podzieliła internautów – wiele osób podkreślało, że w „Mam talent!” nie powinno być śpiewających uczestników, ponieważ dla takich osób są inne programy. Duża część wyraziła swoje niezadowolenie z wygranej 14-latka oraz skrytykowała Agnieszkę Chylińską za faworyzowanie chłopaka:

  • Piosenka napisana w jeden wieczór vs. lata ćwiczeń, wyrzeczeń, diet
  • były tam naprawde ogromne talenty i lepsze osoby
  • Myślę że śpiewające osoby powinny brać jednak udział, w przeznaczonych do tego programach ,,Voice ” czy inne muzycznej, nie wiem jakie teraz są ( bo cudownie śpiewali wszyscy) A w ,, Mam talent” te osoby które mają inne talenty
  • To wina jury a tu Chylińskiej bo dala złoty przycisk za co?
  • Prawdziwe talenty przegrały z kaprysem, złotym przyciskiem, Chylińskiej… Jestem na nieeeee! – komentowali widzowie „Mam Talent”.

Afera po finale „Mam talent”! Mama Bartka Wasilewskiego zabiera głos: „Złośliwość ludzka nie zna granic”

Internauci ostro krytykują Agnieszkę Chylińską. Fala hejtu spłynęła na nią po finale w „Mam Talent”

Teraz fala krytyki i hejtu dalej spływa, nie tylko pod adresem Bartka i jego mamy, ale również Agnieszki Chylińskiej, której internauci dosadnie dają odczuć niezadowolenie z jej decyzji. Pojawia się coraz więcej głosów sugerujących, że piosenkarka powinna odejść z programu, a internauci potępiają głośno fakt, że Chylińska zachęcała do oddawania głosów na Bartka:

Za ten numer powinna wylecieć z programu, jury nie powinno jawnie agitować, namawiać do glosowania na swojego faworyta… Oszukaliście wielu utalentowanych ludzi.

Negatywne komentarze pojawiają się już nie tylko pod postami dotyczącymi samego „Mam Talent”, ale również na prywatnym koncie Agnieszki.

Kolejny ZŁOTY przycisk w „Mam Talent”! 14-letni uczestnik wzruszył Agnieszkę Chylińską!

pasekkozak

scena z: Agnieszka Chylińska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Agnieszka Chylińska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Agnieszka Chylińska, fot. Podlewski/AKPA

scena z: Agnieszka Chylińska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Agnieszka Chylińska

scena z: Agnieszka Chylińska, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA