Agnieszka Sienkiewicz kilka dni temu po raz drugi została mamą. Jak ostatnio zapowiedziała – chce skupić się na dzieciach, więc zdecydowała, że zrobi sobie przerwę w aktorstwie. Na Instagramie wstawiła zdjęcie z po-ciążowym brzuszkiem.

Agnieszka Sienkiewicz urodziła CÓRECZKĘ – dała jej tradycyjne imię

Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuch po ciąży

Agnieszka Sienkiewicz (35 l.) na swoim Instagramie pochwaliła się swoją nowo narodzoną córeczką – Marysią. Dziewczynka przyszła na świat w lipcu.  Agnieszka postanowiła, że następny rok poświęci Zosi i jej młodszej siostrzyczce.

Agnieszka Sienkiewicz SZCZERZE o CIĄŻY: Wiem, że wypada mówić jak cudnie

Aktorka zamieściła zdjęcie swojego brzuszka po ciąży. Jak sama określiła różni się on od instagramowych standardów:

Zdaje sobie sprawę, że mój „po-ciążowy” brzuch nie odpowiada instagramowym standardom, próbowałam wciągnąć ale się cholera nie daje – napisała.

Tak wyglądają realia. Brzuszek po ciąży nie znika i nagle nie tworzą się wyrzeźbione mięśnie. Cieszymy się, że są znane osoby, które nie boją się okazywać prawdy!

Agnieszka Sienkiewicz pokazuje FAŁDKI na brzuchu: Zapomniałam spakować

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dziękuje za wszystkie podpowiedzi książkowe, które mi ostatnio wysłaliście na stories!!!! Robie przegląd i właśnie zamawiam różne nowości do @esyfloresystore i dla siebie!!! Będzie cała klasyka „Poczytaj mi mamo” i najważniejsze tytuły Jespera Jula!!! Każdy rodzic powinien po nie sięgnąć!!! Ja teraz na nocnych „posiedzeniach” zaczytuje się w „W głębi kontinuum” o rodzicielstwie bliskosci! Kto zna??? Piszcie w komentarzach co jeszcze warto przeczytać📚📚📚 PS. Zdaje sobie sprawę, że mój „po-ciążowy” brzuch nie odpowiada instagramowym standardom, próbowałam wciągnąć ale się cholera nie daje 😜😜😜🤱🤷‍♀️ #motherhood #mombody #bookslover #bookstagram #parenthood

Post udostępniony przez Agnieszka Sienkiewicz-Gauer (@agnieszka_sienkiewicz_official)