Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś nie czekali zbyt długo na dziecko. Zaledwie pół roku po ogłoszeniu związku aktorka pokazała zaokrąglony brzuszek. W lipcu 2021 r. powitali na świecie syna Milana, który jest oczkiem w głowie rodziców.

Robert Karaś przyznał się do brania dopingu. Agnieszka Włodarczyk broni go jak lwica: „To nie jest ZBRODNIA”

Agnieszka Włodarczyk z synem w szpitalu

Agnieszka Włodarczyk dla syna zrezygnowała z kariery medialnej, aby móc jak najwięcej czasu spędzać z Milanem. Za to świetnie radzi sobie jako influencerka i chętnie pokazuje swoje prywatnie życia na Instagramie.

Jakiś czas temu Włodarczyk podzieliła się z fanami, że martwi się o syna, ponieważ narzeka na ból kolan.

Na storce opowiedziałam o tym, że naszego maluszka bolą kolana i dostałam od Was mnóstwo wiadomości prywatnych. Może chcecie podzielić się swoją historią tutaj? Żeby inne mamy mogły skorzystać z porad? – napisała na Instagramie.

Agnieszka Włodarczyk tańczy w dresie z mamą. Spadła na nią krytyka: „Tak teraz wygląda DOROBEK ARTYSTYCZNY”

Dziś z rana aktorka zaniepokoiła swoich obserwatorów, kiedy napisała, że udała się z dzieckiem na SOR. Widzimy, że gwiazda ma ogromne wsparcie w mamie, Annie Stasiukiewicz, która poszła z nimi także do szpitala.

Nie wytrzymałam, pojechałam dziś na SOR — napisała Włodarczyk.

Następnie powiadomiła fanów, że wolała się upewnić i czekać w szpitalu 6 godzin, niż martwić się w domu.

Po 19 był już tłum ludzi. Ale zawsze warto sprawdzić, co się dzieje z dzieckiem, nawet jak wracasz do domu o 23 – wyznała aktorka.

Agnieszka Włodarczyk przeżyła CHWILE GROZY w Hiszpanii!

Następnie poleciła innym mamom, aby nie odpuszczały. Zdradza, że dodatkowo niepokoiło ją to, że Milan wczoraj nic nie zjadł, a przedwczoraj tylko jeden posiłek o godzinie 19.