Agnieszka Woźniak Starak (41 l.) z powodu tragicznej śmierci męża podjęła decyzję, że jesienią nie poprowadzi żadnego programu w TVN. Jest to zrozumiała decyzja patrząc na fakt, iż prezenterka obecnie jest w żałobie. Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji, poinformował  w programie „Dzień Dobry TVN”, że jesienną edycję reality-show „Big Brother” poprowadzi Gabi Drzewiecka (33 l.). Prezenterka zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak.

Agnieszka Woźniak-Starak ŻEGNA męża w łamiącym serce nekrologu

Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi „Big Brothera”

Pierwsza edycja programu miała swoja premierę w 2001 roku na antenie TVN. Wznowione po latach kultowe reality show „Big Brother” niebawem wraca z kontynuacją. Nowa edycja zaczyna się już 13 września. W castingach wzięło udział aż 26 tysięcy osób, czyli o 10 tysięcy więcej niż poprzednim razem! Gospodynią kolejnej edycji Big Brothera miała być ponownie Agnieszka Woźniak-Starak. Ale ze względu na tragiczną śmierć męża Piotra Woźniaka-Staraka, podjęła decyzję, że nie poprowadzi żadnego programu tej jesieni.

 Znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji. Agnieszka postanowiła, że nie poprowadzi żadnego programu tej jesieni. To ona dowiedziała się pierwsza, ze nowy sezon „Big Brothera” poprowadzi Gabi Drzewiecka – ogłosił Edward Miszczak podczas „Dzień Dobry TVN„.

Gabi Drzewiecką widzowie znają z wywiadów z zagranicznymi gwiazdami w TVN. Prowadziła też Top of the Top Sopot Festival. Kiedy Drzewiecka pojawiła się w Dzień Dobry TVN, plotkowano, że wygryzie Annę Wendzikowską, która zazwyczaj była odpowiedzialna za przeprowadzanie wywiadów z gwiazdami.  Gabi Drzewiecka zajmuje się głównie przepytywaniem gwiazd muzycznych, a z gwiazdami kina w dalszym ciągu rozmawia Wendzikowska.

Życie uczestników widzowie będą mogli śledzić od poniedziałku do czwartku oraz w soboty i niedziele o godz. 20.00 na antenie TVN7.

Agnieszka Woźniak-Starak Gabi Drzewiecka

Agnieszka Woźniak-Starak. Fot. AKPA

Będziecie oglądać nową edycję „Big Brothera„?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Agnieszka Woźniak Starak straciła męża; Piotr Woźniak Starak NIE ŻYJE. Małżonkowie za kilka dni świętowaliby rocznicę ślubu

Agnieszka Woźniak Starak pokazała rękę po złamaniu; nie wygląda dobrze

Agnieszka Woźniak-Starak nadal milczy. Koleżanki z branży;Agnieszka, trzymaj się jak najsilniej