Agnieszka Woźniak-Starak pod koniec sierpnia przeszła ogromną tragedię – straciła męża, Piotra Woźniaka-Stara. Film jego produkcji – „Ukryta gra” dzisiaj wchodzi do kin.

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża

Prezenterka najchętniej zaszyłaby się w domu przed paparazzi, jednak dla zmarłego męża stara się promować film jak tylko może. Pojawiła się na festiwalu filmowy w Gdyni, premierze filmu w Złotych Tarasach, a jutro w Dzień Dobry TVN po raz pierwszy udzieli wywiadu.

Agnieszka Woźniak-Starak w pierwszym wywiadzie od śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka

Z kolei dzisiaj wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje w jednym z budynków naprzeciwko Pałacu Kultury i Nauki. Przypomina fanom, że już dzisiaj film wchodzi do kin i zachęca do oglądania kulis powstawania produkcji w stacji TVN.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Ten film to trzy lata ciężkiej pracy całego Watchout Studio i wielu innych wspaniałych ludzi. To był ciężki projekt, ale jestem z chłopaków niesamowicie dumna i cieszę się, że przynajmniej w maleńkim stopniu mogłam być jego częścią. Razem z Joasią Sulmirską i Krzyśkiem Arszennikiem przygotowaliśmy making of „Ukrytej gry”, czyli reportaż o kulisach powstawania filmu, a sytuacji kryzysowych, wierzcie mi, nie brakowało. Mogłabym o tym filmie pisać bez końca, o wspaniałej scenografii Allana Starskiego (musicie zobaczyć jak spektakularnie wyczarował Brooklyn na warszawskiej Pradze!), o niesamowitych zdjęciach Pawła Edelmana, o Billu Pullmanie, który jest chyba najbardziej uroczym człowiekiem na świecie, o Piotrku i Krzysiu Tereju, którzy walczyli o tę produkcję jak lwy, ale tak naprawdę chciałam Wam powiedzieć – idźcie na ten film, żeby zobaczyć kawałek naprawdę dobrego światowego kina, które od początku do końca powstało w Polsce. „Ukryta gra” premiera 8 listopada. A kulisy powstawania filmu 9 listopada w TVN. #ukrytagra #thecoldestgame @watchout_studio

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Agnieszka Woźniak-Starak wydała oświadczenie – opisała, jak wyglądał dzień, w którym zginął Piotr

Agnieszka Woźniak-Starak z teściami pojawiła się na gali znanej marki (ZDJĘCIA)