W nocy z soboty na niedzielę na jeziorze Kisajno doszło do wypadku z udziałem męża Agnieszki Woźniak-Starak. O świcie rybacy poinformowali policję o znalezieniu łodzi motorowej bez pasażerów. Wkrótce okazało się, że jedna z osób (27-letnia kobieta z Łodzi), która płynęła motorówką, jest na brzegu. Z kolei Piotra Woźniaka-Starak już drugą dobę szukają służby,

Jak udało się dowiedzieć Faktowi, rodzina poszukiwanego wynajęła prywatnych płetwonurków i detektywów.

Co robił Piotr Woźniak-Starak kilka godzin przed wypadkiem?

Syn milionera miał zarezerwować kolacje w gospodzie pod Czarnym Łabędziem nad pobliskim jeziorem Niegocin. Dziennikarze Faktu doszli do informacji, że Piotr miał ochronę i mieli płynąć drugą motorówką. Z koli w gospodzie z nim miała być Agnieszka Woźniak-Starak, ich pies i teściowa, a ok. 23 mieli wrócić do domu.

Dopłynęli do wyspy niedaleko posiadłości Staraków. Wtedy Piotr miał zwolnić ochroniarzy i powiedzieć, żeby płynęli do portu przy posiadłości, a on za chwilę dopłynie. Kiedy na pokład wsiadła 27-letnia kobieta? Póki co Faktowi nie udało się tego ustalić. To prawdopodobnie osoba powiązana z nim więziami rodzinnymi – czytamy w Fakcie.

Dodają, że ochroniarze, mimo że zostali oddelegowani, to nadal za pomocą telefonu sprawdzali jego położenie. Później okazało się, że telefon został na łódce, a o wypadku dowiedzieli się dopiero po przybyciu policji.

Zdjęcia z miejsca poszukiwań Piotra Woźniaka-Starak. Do akcji dołączyły kolejne służby

Jak się okazuje, nie tylko rodzina jest załamana, a nawet jego ochroniarze. Tabloid ustalił, że jeden z ochroniarzy nie może pochodzić się z wypadkiem szefa:

Wyrzuca sobie, że gdyby został, może udałoby się uniknąć tragedii. Odebrano mu broń, żeby nie targnął się na życie. Próbował także wyskoczyć z okna.

O żonie Piotra, Agnieszce Woźniak-Starak jest cisza, nie ma oficjalnych informacji, w jakim jest stanie. Informator Faktu zdradził tylko, że rodzina jest załamana i w szoku, a „Agnieszka też jest w bardzo złej kondycji”.

Na profilu instagramowym prowadzącej BigBrother pojawiło się mnóstwo słów otuchy ze strony fanów, jak i znajomych z pracy. Natomiast nie zabrakło też okropnych i obrażających ją i rodzinę komentarzy internautów. Agnieszka postanowiła zablokować komentowanie postów.

Agnieszka Woźniak-Starak nadal milczy. Koleżanki z branży: „Agnieszka, trzymaj się jak najsilniej”

scena z: Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Podlewski/AKPA