Agnieszka Woźniak-Starak ma swój niepowtarzalny styl i trudno znaleźć celebrytkę, która ubierałaby się podobnie do dziennikarki. Gwiazda TVN-u zwykle stawia na proste ubrania, jednak łączy je w taki sposób, że ostatecznie osiąga efekt WOW. Być może dlatego tak dużo osób zachwyca się stylem Woźniak-Starak?

Woźniak-Starak na spotkaniu z TAJEMNICZYM mężczyzną. Wiadomo, kim on jest

Agnieszka Woźniak-Starak w botkach

Co ciekawe, dziennikarka bardzo często wybiera takie elementy, które są dostępne w sieciówkach, dzięki czemu łatwo można odtworzyć jej stylizacje. Agnieszka Woźniak-Starak na co dzień zwykle stawia na luz i wybiera sportowe ubrania, jednak nie zawsze.

Poza czerwonymi dywanami i studiem „Dzień Dobry TVN” też można ją zobaczyć w nieco bardziej eleganckiej wersji. Ostatnio postawiła na stylowy płaszcz z paskiem w talii, niewielką torebkę, skórzane spodnie i botki na szpilce z tego samego materiału.

I znów dziennikarka wybrała takie elementy garderoby, które większość z nas ma w szafie, ale mogą się wydawać nieco nudne… Okazuje się, że w zestawieniu robią wrażenie. Agnieszka odważnie zdecydowała się na połączenie butów i spodni z tego samego materiału, choć dla niektórych może wydawać się, że tyle skórzanych elementów to „za dużo”, to w tym przypadku wyszło bardzo dobrze. Dodatkowo dziennikarka w ten sposób wydłużyła optycznie swoje nogi.

Poniżej znajdziecie kilka modelki klasycznych botków, które są piękne w swojej prostocie i pasują do każdej stylizacji.

Agnieszka Woźniak-Starak wychodzi z DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak/fot. AKPA

ZOBACZ TEŻ:

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała wnętrze SALONU. Ma tam huśtawkę!

Agnieszka Woźniak-Starak bez MAKIJAŻU. Fani zwrócili uwagę na jej okulary