Agyness Deyn jak Cruella de Vil
Przez jednych uwielbiana, dla innych niezwykle irytująca, zawsze kontrowersyjna – Agyness Deyn. W świecie mody uznawana za ikonę stylu i trendsetterkę, tym razem pokazała się w czymś, co na pewno nie spodoba się miłośnikom zwierząt.
Modelka wybrała się na spacer ze swoimi dwoma pupilami – jamnikiem i pieskiem chihuahua. W swym wielkim, jasnym futrze wyglądała niczym czarny charakter z kreskówki Disneya – Cruella de Vil.
Zobaczcie zdjęcie i sami oceńcie, jak się Wam podoba najnowsze wydanie Deyn.
gość, 19-06-09, 17:24 napisał(a):żałosnea i na 100%wielkiej sławy modelka nosi sztuczne futro weźcie się nie kompromitujcieTo ty się nie kompromituj dziecko, bo to NATURALNE futro z kojotów.Nie wyobrażam sobie, żeby wielkiej sławy modelka nosiła sztuczne futro.
na pewno to sztuczne futro
Jeśli już, to Cruella de VIL, moja droga ;]
żałosnea i na 100%wielkiej sławy modelka nosi sztuczne futro weźcie się nie kompromitujcie
Jeśli już to Cruella de Mon :]
Piękne futro z kojotów!!! choć osobiście uważam, że nic nie dorówna futrom z lisów;)
Ja jestem miłośnikiem zwierząt, ale uwielbiam kobiety noszące futra, dziwne te rozumowanie Kozaczka.“W swym wielkim, jasnym futrze wyglądała niczym czarny charakter z kreskówki Disneya – Cruella de Vil.” – ktoś tu ma kompleksy i skojarzenia na poziomie gimnazjalistki
ale gówniane te kundle. jak można takie coś karmić? szkoda zachodu. uznaję tylko wielkie piękne psy
piękna jest
cruella de mone YEAHH ^^
cruella de mone YEAHH
Niech sobie zedrze futko z tych pieseczkow ukochanych i wsadzi sobie na dupe. Idiotka.
Co wy o tym możecie wiedzieć do cholery?! Idiotki, ja jestem za PETA i jestem wegetarianką i czuję, że jestem człowiekiem! Jakie o tym macie pojęcie, skoro macie czelność wyzywać aktywistów??rozumiem, ze nie uzywasz wiekszosci kosmetykow, podpasek, wszystkich produktow aptecznych, nie jesz nabialu, jaj i miodu?
gość, 01-01-09, 14:27 napisał(a):Co wy o tym możecie wiedzieć do cholery?! Idiotki, ja jestem za PETA i jestem wegetarianką i czuję, że jestem człowiekiem! My po prostu szczerze współczujemy, że potrafisz ‘czuć, że jesteś człowiekiem’ jedynie poprzez odwoływanie się do debilnej ideologii peciarzy. Ale spokojnie, każda zbuntowana nastolatka w końcu kiedyś dorasta i zaczyna rozumieć życie 🙂
To jest sztuczne futro kretyni! Widac na pierwszy rzut oka a sie troche znam na tym;/ a te boleslawy z PETA sie zachowuja dokladnie jak zwierzeta walczac o ich prawa, zal~~ Agyness jest piekna, uwielbiam ja:*
gość, 01-01-09, 15:37 napisał(a):Co wy o tym możecie wiedzieć do cholery?! Idiotki, ja jestem za PETA i jestem wegetarianką i czuję, że jestem człowiekiem! Jakie o tym macie pojęcie, skoro macie czelność wyzywać aktywistów??rozumiem, ze nie uzywasz wiekszosci kosmetykow, podpasek, wszystkich produktow aptecznych, nie jesz nabialu, jaj i miodu? i nie masz w domu zwierzatka, ktore karmione jest karma z produktow pochodzenia zwierzecego?
bozeee,w polskeij wersji moze i byla to cruella de mone dałny.moze sztuczne jest?
Nikt mi nie wmówi,że ona jest piękną kobietą.Nie mam zamiaru jej obrażać,ale jestem facetemi wcale mnie ona nie kręci.Ma bardzo męski typ urody,zero kobiecości.Nie ma w niej nic ciekawego,nudna wylansowana wielka modelka która nie jest nawet w 1% ładna.
gość, 01-01-09, 14:25 napisał(a):o boze o boze o boze ja chce takie fuuuuuutro!! moze byc sztuczne nawett!POWINNO być sztuczne
gość, 31-12-08, 12:24 napisał(a):gość, 31-12-08, 06:14 napisał(a): Futra są ciepłe, ale wyglądają śmiesznie… Nie podoba mi się, choć zaznaczam że nie mam nic wspólnego z oszołomami z PETA i jako tako przeciwko futrom też nic nie mam. Jem mięso, nosze skórzane buty i jest mi z tym dobrze! wszystkie te ekolozki z koziej dupy jedza mieso i nosza skorzane dodatki, i nawet nie zainteresuja sie tym, jak poprawic warunki zycia zwierzat, ktora sa zabijane dla nich – tylko sobie powyzywaja laski w futrach i uwazaja, ze to zmywa ich winy.a zwierzat na mieso ginie codziennie tysiace wiecej niz na futra.Co wy o tym możecie wiedzieć do cholery?! Idiotki, ja jestem za PETA i jestem wegetarianką i czuję, że jestem człowiekiem! Jakie o tym macie pojęcie, skoro macie czelność wyzywać aktywistów??
o boze o boze o boze ja chce takie fuuuuuutro!! moze byc sztuczne nawett!
paskudna, zero wdzięku i urody.
Cruella de Mon
ładne futro…Agyness śliczna??? ZBOCZENI JESTEŚCIE
To była Cruella de Mone.
podobna ta fotka numer 2 do tej numer 1
Wstretna szmata. Dziekuje za uwage.
co wy w niej widzicie bo ja tego nie rozumiem
tilatequilafanpl, 31-12-08, 11:21 napisał(a):Straszna brzydulaprzypominam Ci, że u modelki nie liczy się WYGLĄD. modelka musi byc fotogieniczna, wysoka, szczupła(modna również)
tylko c*py nosza futra
Wstrętna jest, nie wiem czym się ludzie zachwycają, paszczur i tyle.
gość, 31-12-08, 14:40 napisał(a):to nie byla czasem Cruella de Mon?de Mon to po polsku w oryginale cruella de vill
gość, 31-12-08, 14:04 napisał(a):Pff. :/Myśli,że jest wielką modeleczką -,-.no i chyba jest?jej nazwisko jest znane na calym swiecie, pracowala u najlepszych projektantow, byla na okladkach najbardziej stylowych magazynow.
w angielskiej wersji byla de vil.pewnie dlatego ze polaczone nazwisko daje diabel,w polskiej wersji zmienili na demon.
to nie byla czasem Cruella de Mon?
Nie widzę w tym nic kontrowersyjnego. Babcie w tramwajach i autobusach wyglądają gorzej.
ona ma w d**** to,co o niej sadzicie xD znalazly sie znawczynie mody w bialych kozaczkach,phi! Agyness piekna jest i juz
śliczna jest
niech z swoich psów sobie jeszcze zrobi futro ^^
Pff. :/Myśli,że jest wielką modeleczką -,-.
rzeczywiscie podobna 😉
I w dupę, to będzie kolejny news, który sprowokuje niekończącą się kłótnię z wyzwiskami w roli głównej pomiędzy zwolennikami a przeciwnikami noszenia futer, jedzenia a niejedzenia mięsa.O_o
Spokojnie, Cruella de Vil to to samo co Cruella de Mon :] druga wersja jest tłumaczeniem dla Polaków:]
Rzeczywiście widać podobieństwo 😉
gość, 31-12-08, 06:14 napisał(a): Futra są ciepłe, ale wyglądają śmiesznie… Nie podoba mi się, choć zaznaczam że nie mam nic wspólnego z oszołomami z PETA i jako tako przeciwko futrom też nic nie mam. Jem mięso, nosze skórzane buty i jest mi z tym dobrze! wszystkie te ekolozki z koziej dupy jedza mieso i nosza skorzane dodatki, i nawet nie zainteresuja sie tym, jak poprawic warunki zycia zwierzat, ktora sa zabijane dla nich – tylko sobie powyzywaja laski w futrach i uwazaja, ze to zmywa ich winy.a zwierzat na mieso ginie codziennie tysiace wiecej niz na futra.
disney.go.com/vault/archives/villains/cruella/cruella.html
gość, 31-12-08, 11:12 napisał(a):Amanda już Ci kiedyś pisałam, żebyś się tak nie czepiała ludzi o których piszesz, bo zalatuje pudlem, a kto to jest ta de Vil? widać, że nie wiesz o czym piszesz, bo powinno być Cruella De Mon. Kogo wy zatrudniacie w tym kozaczku? porażka… Jurate To sobie zobacz Cruellę De Vil
zostawcie Deyn, czepiajcie się Cichopków. 😉
xxxMarysoolxxx, 31-12-08, 09:54 napisał(a):a macie pewność,że to prawdziwe futro?no właśnie ! poza tym Agyness wygląda okropnie i jest strasznie brzydka.
gość, 31-12-08, 11:12 napisał(a):Amanda już Ci kiedyś pisałam, żebyś się tak nie czepiała ludzi o których piszesz, bo zalatuje pudlem, a kto to jest ta de Vil? widać, że nie wiesz o czym piszesz, bo powinno być Cruella De Mon. Kogo wy zatrudniacie w tym kozaczku? porażka… Jurate to chyba ty nie wiesz o czym piszesz i nie znasz angielskiego de mon to wersja polska, de vil oryginalna.