Maria Pawłowska znana przede wszystkim z serialu „M jak miłość” i z „Przyjaciółek”. Teraz zobaczmy ją w filmie „Letnie popołudnie”, gdzie zagrała lesbijkę. Pojawią się też odważne sceny łóżkowe.

Maria Pawłowska w filmie „Letnie Południe”

Na Instagramie aktorki można zobaczyć jedną ze scen filmu, w której leży w łóżku z partnerką, Lucyną Szierok. W opisie pod zdjęciem czytamy, że jest to pierwszy kadr z filmu, który dokładnie za miesiąc trafi do kin.

Film o pięknej miłości dwóch dziewczyn w świecie, któremu piękna brakuje. Kręciliśmy go w jednym ujęciu, co było totalnie niesamowitym doświadczeniem, zwłaszcza że przy ostatnim dublu zachodziło nam słońce ✨magia✨ Chodziłam po warszawskiej Pradze ze wspaniałą @zofiagorajcinematographer która dźwigała ogromnego steadicama z kamerą, a za nią jak cienie wyskakiwali ciemnych zaułków dźwiękowcy i ostrzyciele (czy ostrzyłaś sama, Zosiu? I to byli sami dźwiękowcy?).
– napisała Pawłowska.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

To pierwszy kadr z @letnie_popoludnie (@hollypictures.dystrybucja )który dokładnie za miesiąc trafi do kin 🔥 Film o pięknej miłości dwóch dziewczyn w świecie, któremu piękna brakuje. Kręciliśmy go w jednym ujęciu, co było totalnie niesamowitym doświadczeniem, zwłaszcza że przy ostatnim dublu zachodziło nam słońce ✨magia✨ Chodziłam po warszawskiej Pradze ze wspaniałą @zofiagorajcinematographer która dźwigała ogromnego steadicama z kamerą a za nią jak cienie wyskakiwali ciemnych zaułków dźwiękowcy i ostrzyciele (czy ostrzyłaś sama, Zosiu? I to byli sami dźwiękowcy?). Mieliśmy przećwiczone choreografie na każde wejście do samochodu (dźwiękowiec w bagażniku), jazdę windą (panowie po schodach ☄️) i w ogóle działy się kinowe czary. A żeby było śmieszniej – następnego dnia zaczynałam zdjęcia do „Lekarzy na start” 🙂To był niesamowity czas. Mam szczerą nadzieję, że wpadniecie do kina zobaczyć co nam wyszło ❤️ od 30 sierpnia! . cc by @karolpoznansky . . #letniepopołudnie #film #kino #lgbt #onesummerafternoon #warszawa #praga #summer #love #girls #premiera #sierpień #miłość #kochajmy

Post udostępniony przez Marysia Pawłowska (@mariapawlowska)

Film będzie opowiadał o 25-letniej Laurze, która rzuca studia, żeby zacząć karierę makijażystki. Matka Laury nie potrafi zaakceptować jej związku z kobietą.

scena z: Maria Pawłowska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

m jak miłość
przyjaciółki