Aldona Orman to polska aktorka filmowa, serialowa i teatralna, nazywana przez wiele lat „polską Sharon Stone”. Fani wciąż pamiętają jej kultową, choć epizodyczną rolę w „Quo Vadis” Jerzego Kawalerowicza, a widzowie pokochali ją za postać Barbary Mileckiej w „Klanie” oraz udział w serialach: „Barwy szczęścia”, „Na dobre i na złe”, „Pierwsza miłość” czy „Glina”, a ostatnio również „Korona królów. Jagiellonowie”.

Aldona Orman – ofiara własnej urody? (FOTO)

Aldona Orman trafiła do szpitala. Pękł jej tętniak w głowie

Teraz media obiegła szokująca wiadomość – okazuje się, że 55-letnia aktorka cudem uniknęła śmierci! 16 października Aldona jak gdyby nigdy nic pojawiła się na planie „Klanu”, jednak w trakcie kręcenia odcinka pękł jej tętniak w głowie. Pracująca z nią ekipa filmowa i pozostali aktorzy natychmiast wezwali karetkę i przetransportowano ją do szpitala, gdzie musiała przejść poważną operację ratującą życie. Orman opisała wszystko na swoim Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcie ze szpitalnego łóżka pisząc:

16 października zostało mi uratowane życie! Najpierw moja kochana i wspaniała Klanowa Rodzina szybko wezwała karetkę na plan, gdy częściowo pękł mi tętniak w głowie. W Szpitalu MSWiA po szybkich badaniach okazało się, że mam świeżą krew w głowie. Wybitny lekarz neurochirurg wewnątrznaczyniowy Michał Zawadzki i Vadim Matsibora operowali pozostałą część tętniaka. Embolizowano go od 1.00 do 6.30 rano.

Niestety, aktorka przyznała, że mimo upływu czasu, ból wciąż jest ogromny:

Po 10 dniach dalej ból jest straszny. Jestem bardzo słaba, Żadne leki nie potrafią go uśmierzyć.

Na koniec podziękowała lekarzom, którzy uratowali jej życie oraz zaapelowała do swoich fanów, by dbali o zdrowie i na bieżąco się badali. Poprosiła również o wysyłanie dobrej energii i modlitwę.

Kazik trafił do szpitala! Wszystkie koncerty Kultu zostały odwołane

Co dalej z Aldoną Orman? Bliscy zdradzają, w jakim jest stanie

W międzyczasie portal ShowNews.pl dotarł do osoby z bliskiego otoczenia aktorki, która udzieliła najnowszych informacji dotyczących stanu zdrowia Aldony Orman:

10 dni temu pękł jej tętniak, a właściwie częściowo, a potem zabrali ją do szpitala i zoperowali pozostałą część tętniaka. Ponoć jest już okej, ale było ciężko. Nadal ma straszne bole głowy. Aldona ma nastoletnią córkę o ogromnym talencie wokalnym, która ją bardzo wspiera. Aldona jest bardzo silna i przebojowa. Wierzymy, że sobie poradzi – zdradziło źródło.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Aldonie szybkiego powrotu do zdrowia!

IG: aldona_orman

89-letnia Sophia Loren trafiła do szpitala. Przeszła poważną operację

pasekkozak