Już kilkanaście dni przed planowanym porodem księżnej Meghan, jej mama, Doria Ragland, przyleciała do Londynu. Pojawiły się doniesienia, że ma zamiar tam zostać co najmniej kilka miesięcy. Miała mieć swój pokój we Frogmore Cottage i to ona miała być największym wsparciem dla świeżo upieczonej mamy. Tymczasem Doria wróciła już do Los Angeles.

Doria Ragland, mama Meghan Markle, leci do córki, by być przy narodzinach jej dziecka

Doria Ragland wróciła do Los Angeles

Doria miała pomóc Meghan zająć się synem.

Doria planuje spędzić tam dużo czasu , gdy dziecko pojawi się na świecie. Są plany, aby miała specjalne miejsce w ich nowym domu – zdradzał informator.

Paparazzi sfotografowali jednak Dorię, gdy spacerowała z psami. Nie wyglądała na zadowoloną. Czyżby nie mogła dogadać się z córką, co do opieki nad Archiem? A może w jej powrót zamieszani są inni członkowie rodziny królewskiej.

Wyciekł AKT URODZENIA Archiego. Gdzie naprawdę rodziła Meghan Markle?

Najbardziej prawdopodobne jest jednak to, że nieprzyzwyczajona do blasku fleszy Doria ma dość fotoreporterów. Nic dziwnego, że nie cieszy się na ich widok.

Syn Meghan i Harry’ego przyszedł na świat 6. maja 2019 roku. Być może mama księżnej jeszcze wróci do Londynu, a po prostu przyleciała do Los Angeles pozałatwiać swoje sprawy.

ZOBACZ TAKŻE:

Mama Meghan, Doria Ragland, ODRZUCIŁA zaproszenie na święta od królowej?

Zaskakujące słowa na temat Dorii Ragland! Niespodziewana reakcja Meghan (VIDEO)

A jednak wojna TRWA! Księżna Meghan doprowadziła księżną Kate do PŁACZU na spotkaniu z Archiem

 

 

Doria Ragland Doria Ragland
Doria Ragland Doria Ragland