Mghan Markle (37 l.) szczegółowo zaplanowała cały poród. Jej największym marzeniem było urodzić w domu. Chciała, aby jej dziecko przyszło na świat w ciszy i jak najbardziej kameralnie w posiadłości Frogmore Cottage.

Nie spełniło się największe marzenie Meghan Markle. Wszystko przez Harrego…

Kiedy urodziła Meghan Markle?

Natomiast tak się nie stało. Brytyjskie media donosiły, że księżna urodziła w prywatnym szpitalu, ale nie zostało to potwierdzone przez Pałac Buckingham. Teraz mamy na to dowody.

Dziennikarzom Daily Mail udało się zdobyć akt urodzenia Archiego. Czytamy, że Meghan nie urodziła w domu, bo przekroczyła termin porodu o tydzień i musiała być pod stałą obserwacją lekarzy.

W akcie urodzenia jest zapisane, że Archie Harrison Mountbatten-Windsor przyszedł na świat 6 maja w prywatnym szpitalu Portland w Westimnster (w centrum Londynu). Z dokumentu dowiadujemy się też, że imię dziecka Archie nie jest skrótem od imienia Archibald.

Britain's Prince Harry and Meghan, Duchess of Sussex are seen with their baby son at Windsor Castle Britain's Prince Harry and Meghan, Duchess of Sussex are seen with their baby son at Windsor Castle
Fiftieth anniversary of the Investiture of the Prince of Wales