Kim Kardashian (38 l.) kreuje się od kilku lat na ikonę stylu.

Wszystkie światła skierowane na Kim Kardashian. To przez jej stylizację

U boku Kanye Westa, który próbuje swoich sił w branży fashion, Kimmy wyrosła w mediach na trendsetterkę i ikonę stylu. Jej look bywa podpatrywany przez największe fashionistki. Czy jednak Kim naprawdę jest taka świeża, oryginalna i świadoma modowo?

Można w to wątpić oglądając zestawienie zdjęć, które pojawiło się właśnie w internecie. Okazuje się, że Kim pełnymi garściami czerpie z pomysłów innych gwiazd.

Tym razem padło na Naomi Cambell. Kim wzoruje się na tej modelce – i to nie raz. W zestawie mamy kilka stylizacji, które zostały podpatrzone u Campbell. Kimmy powtarza je w identyczny sposób.

Kim Kardashian w za małych dżinsach (GALERIA)

A więc to na tym polega modowy fenomen pani West? Na kopiowaniu sprawdzonych rozwiązań? W takim razie chyba nie ma się czym zachwycać. Sorry, Kim. Nie kupujemy Twojej wtórności.

WE Day UK 2019 / WLHN / BACKGRID , kod: Naomi Campbell
*PREMIUM-EXCLUSIVE* Kim Kardashian and Kanye West make a pit stop after attending Chance The Rapper's wedding **WEB EMBARGO UNTIL 11AM PST ON 03/11/19** Kim Kardashian *PREMIUM-EXCLUSIVE* Kim Kardashian and Kanye West make a pit stop after attending Chance The Rapper's wedding **WEB EMBARGO UNTIL 11AM PST ON 03/11/19** Kim Kardashian
*PREMIUM-EXCLUSIVE* Kim Kardashian and Kanye West make a pit stop after attending Chance The Rapper's wedding **WEB EMBARGO UNTIL 11AM PST ON 03/11/19** Kim Kardashian