Kim Kardashian (38 l.) była jedną z tych gwiazd na gali Met, o których mówiło się najgłośniej i najdłużej. Żona Kanye Westa wybrała na wyjątkowy wieczór kreację od Thierry’ego Muglera, w której wyglądała niesamowicie. Fani zastanawiali się tylko, jak Kim udało się wyczarować talię osy (wygłodzonej osy).

Kardashianki na Met Gala Afterparty: Kim i Kylie w podobnych stylizacjach, Kendall się wyróżniała

I oto mamy odpowiedź.

Kim Kardashian pokazuje, jak ściskała talię przed Met Galą

Magazyn Vogue opublikował wideo z przygotowań Kim do gali. Nad wizerunkiem celebrytki czuwał cały sztab ludzi. Jedna ekipa zajęła się gorsetem i sukienką Kardashianki. Talia Kim była masakrycznie ściskana, a Kim ledwie mogła oddychać.

Kim Kardashian na GALI MET 2019

Mało tego – fashionistka prawie nie mogła usiąść w tej sukience!

 

– Ok, tak więc Anno, jeśli nie będę mogła usiąść do obiadu, oto dlaczego. Będę sobie chodzić, rozmawiać, ale nie dam rady usiąść – powiedziała Kim demonstrując z jakim trudem usadawia się w mini sukience.

Kim Kardashian z mokrymi włosami na GALI MET 2019

Kreacja Kimmy była inspirowana lookiem Sophii Loren z filmu Chłopiec na delfinie, w którym aktorka pojawiła się w mokrej, krótkiej sukience.

Porównajcie 🙂

Kim Kardashian and Kanye West return to their hotel after the Met Gala Kim Kardashian, Kanye West 2019 Met Gala KIm Kardashian West and Kanye West
Ombres sous la mer