Obecna sytuacja nie pozwala na organizowanie masowych imprez, więc i pokazy mody są wstrzymane. Osoby z branży mody są kreatywne i wymyśliły, jak sobie z tym poradzić. Wkrótce będziemy mogli zobaczyć wirtualny pokaz mody!

Amerykański Vogue pokazał, jak Kim Kardashian spędza kwarantannę

Kim Kardashian i Hailey Bieber w wirtualnym pokazie mody

Carine Roitfeld, była redaktor naczelna „Vogue Paris”, postanowiła zorganizować wirtualny pokaz „Fashion Unites”, do którego zaangażowała wielu projektantów i modelek. Pojawi się także Kim Kardashian. Kogo jeszcze zobaczymy? W nietypowym pokazie udział wezmą: Hailey Bieber, Karlie Kloss, Adriana Lima, Ashley Graham, czy Winnie Harlow.

Co właściwie zaprezentują modelki? Czy to będzie nowa kolekcja jednego z domów mody? Otóż panie będą mieć do dyspozycji wyłącznie ubrania ze swoich szaf. Jednak nie mogły w pełni same zadecydować o tym, co na siebie założą. Carine Roitfeld i jej zespół łączyli się z modelkami i stylizowali online.

Hailey Bieber prezentuje swoją idealną figurę w bikini od Diora: Co za CIAŁO!

„Fashion Unites” to nie tylko pokaz mody, ale też wydarzenie muzyczne, a widzowie będą mogli zajrzeć za kulisy tego przedsięwzięcia. Cała inicjatywa zostanie zorganizowana z datków, jakie przekazała Carine Roitfeld i reszta osób zaangażowanych w ten pokaz mody. Roitfeld połączyła też siły z amFAR, by szerzyć świadomość na temat nowego funduszu wsparcia organizacji. Widzowie też będą mogli wesprzeć inicjatywę poprzez zapoznanie się z działaniami amFAR.

Pokaz „Fashion Unites” będzie można obejrzeć wyłącznie na YouTubie 1 maja o godzinie 22.

ZOBACZ TEŻ:

Kim Kardashian nawet podczas pandemii nagrywa rodzinne show – celebrytka robi to SAMA

Kim Kardashian pokazała MNÓSTWO starych zdjęć sióstr z okazji urodzin Kourtney

Kim Kardashian w niebieskiej stylizacji

Kim Kardashian/fot.Forum/BACKGRID USA

Kim Kardashian w jasnej stylizacji

Kim Kardashian/fot. Forum