Z bohaterkami rozbieranych sesji w magazynach dla mężczyzn bywa różnie. Jedne są niezbyt wylewne, żeby nie powiedzieć – milczące. Wydaje się, że w ich przypadku głównym kodem, w którym się porozumiewają, jest ich ciało. Są i takie bohaterki sesji, które oprócz tego, że dużo pokazują, również mówią dużo. Mówią do rzeczy, konkretnie, na temat.

Aleksandra Popławska naga w Playboyu: „delikatnie perwersyjna”.

Mówią, bo mają sporo do powiedzenia.

Taka refleksja pojawiła się u nas przy okazji czytania nowego wywiadu w styczniowym numerze Playboya. Aleksandra Popławska w rozmowie z Robertem Ziębińskim, szefem polskiej edycji magazynu, chętnie poruszała różne wątki.

Mówiła między innymi o swojej pracy w teatrze i na planie. Kiedy szef Playboya zapytał, czy gwieździe zdarzyło się powiedzieć „Pas, tego nie zagram”, bohaterka sesji odparła:

Nie. Nigdy mnie nikt nie namawiał do scen, które byłyby przeciwko mnie. Oczywiście zdarzają się sceny trudne, które wytracają mnie z mojego poczucia komfortu, ale to zawsze wyzwania, które tylko pobudzają adrenalinę, a nie takie, po których mam moralnego kaca.

Nie zgadniecie, czemu Skarbek tak się ubrała na Playboya!

Popławska powiedziała też o granicy, której nie przekroczy, jeśli chodzi o sceny nagości czy seksu w filmie:

Jest. Tekst. Słaba literatura mnie nie uruchamia. Banału nie jestem w stanie znieść. Zaczęłam czytać „Pięćdziesiąt twarzy Greya” E.L. James i nie mogłam się nadziwić, że ludzie to czytają, to jest bardzo zła literatura. Jeśli jest dobry test i niesie ważne dla mnie treści, a do tego reżyser ma wizję i wie, o czym chce opowiedzieć, jestem w stanie oddać mu ciało i duszę. Byle to miało sens i było jakieś – stwierdziła Popławska.

Nowy numer Playboya już w salonach sprzedaży, a u nas dwa nowe zdjęcia, których nie znajdziecie w magazynie.

Aleksandra Popławska w Playboyu o tym, komu odda ciało i duszę + NOWE ZDJĘCIA

Aleksandra Popławska w Playboyu o tym, komu odda ciało i duszę + NOWE ZDJĘCIA

Aleksandra Popławska w Playboyu o tym, komu odda ciało i duszę + NOWE ZDJĘCIA