Aleksandra Szwed w polskiej przestrzeni medialnej jest niemal od zawsze. 33-latka już jako mała dziewczynka uśmiechała się do nas z ekranów telewizorów, występując w serialowym hicie – „Rodzina zastępcza”. I choć wiele dziecięcych gwiazd dziś nie błyszczy w świetle reflektorów, Ola nie ucieka w cień i wciąż zajmuje się praca artystyczną, nie tylko grając w różnych produkcjach i występując na teatralnych scenach, lecz także śpiewając. Zresztą już niedługo odbędzie się jubileuszowa edycja „Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi”, w której celebrytka również ma wziąć udział. Niestety jednak Aleksandra uległa niedawno wypadkowi. Czy jej angaż w popularnym show jest więc zagrożony?

Szczere wyznanie Maryli Rodowicz w The Voice Senior: „To jest moja porażka… „

Aleksandra Szwed uległa wypadkowi. Czy wystąpi w TTBZ?

Nic z tych rzeczy. Udział Oli, laureatki 5. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, w jubileuszowej odsłonie show, gdzie wystąpią najlepsi z najlepszych, jest bezpieczny, choć obarczony bólem… Jak informują plotkarskie media, gwiazda niedawno uległa wypadkowi, a jego konsekwencją jest złamana ręka.

Pamiętacie Magdalenę Modrą? TAK dziś wygląda uczestniczka „Baru”

Stało się to już kilka dni temu, więc Ola miała czas, by podjąć decyzję, co dalej z programem. Nie chciała rezygnować na ostatnią chwilę, bo to opóźniłoby pracę całej ekipy. Występuje z ręką w gipsie, chociaż widać, że ją to bardzo boli – mówi osoba z produkcji w rozmowie z portalem ShowNews.

Na ten moment więcej szczegółów nie jest znanych. Niemniej… trzymamy kciuki!

Małgorzata Rozenek w SZPITALU! Miała wypadek na nartach

 

Aleksandra Szwed, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Aleksandra Szwed, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Aleksandra Szwed, SK:, , fot. Podlewski/AKPA