Edyta Górniak w 2001 roku poznała Dariusza Krupę – muzyka, który jakiś czas później został jej prywatnym menedżerem. Para szybko się w sobie zakochała i jakiś czas później na świat przyszedł ich syn Allan Krupa. W 2005 roku Edyta i Dariusz postanowili się pobrać, jednak już wtedy piosenkarka zaczęła mieć wątpliwości co do swojego związku. W programie „My Way” wyznała nawet, że dzień przed ślubem poszła do wróżki, która doradziła jej, by nie brała ślubu z Dariuszem.

Jakiś czas później dowiedziała się, że mąż ją oszukiwał i wykorzystywał finansowo i w 2009 roku zdecydowała się na rozwód oraz wyprowadzkę, zabierając ze sobą synka. 24 lutego 2010 roku Dariusz Krupa i Edyta Górniak przestali być małżeństwem, a cztery lata później były mąż piosenkarki spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym, gdy będąc pod wpływem kokainy potrącił w Warszawie 63-letnią kobietę. Kobieta zmarła w wyniku poniesionych obrażeń, a Dariusz Krupa w 2017 roku został skazany na 6 lat pozbawienia wolności. Ostatecznie zwolniono go przedterminowo w 2020 roku i zaczął układać sobie życie na nowo, nie utrzymując kontaktu z Edytą Górniak i swoim synem:

Darek odciął się od dawnych znajomych i przyjaciół. Po tym, jak wyszedł na wolność, rozpoczął nowe życie. Nie kontaktuje się z Allanem, nie płaci alimentów. Zapadł się pod ziemię – wyjawił informator portalu Pomponik.

Allan Krupa pokazał dziewczynę! Edyta MUSIAŁA to skomentować!

Allan Krupa gorzko o swoim ojcu. Wspomina wypadek z 2014 roku

Teraz Allan Krupa, który aktualnie próbuje swoich sił w branży muzycznej jako raper „Enso” udzielił osobistego wywiadu na antenie TVN, gdzie wrócił wspomnieniami do wydarzeń z 2014 roku i gorzko podsumował swojego ojca:

Było to ciężkie przeżycie. Natomiast mój ojciec nigdy znacznie nie wpłynął na moje życie pod względem pozytywnym, przez co nie miałem jakiegoś sentymentu do niego. Był dla mnie trochę obcy. Oczywiście ta cała sytuacja jednak była wokół mnie, odbiła się na mnie. To jest jedyny przypadek, gdy nauczyłem się na błędach innego człowieka, bardzo ważna lekcja. Trochę to przekształciłem z negatywów na pozytywy, ponieważ dużo negatywnych sytuacji przez to oczywiście miałem w życiu.

Rok wcześniej Allan w wywiadzie dla portalu „Co za tydzień” wyznał, że nie planuje utrzymywać żadnych relacji ze swoim ojcem:

Z ojcem nie mam żadnego kontaktu. Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał.

Syn Edyty Górniak ZŁAMAŁ jej SERCE tym wyznaniem?! Nie jest jej FANEM

pasekkozak

Edyty Górniak boi się o syna: „Mnie używki nigdy nie kusiły, ale jakie będą dla niego, tego nie wiem”

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Edyta Górniak

Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Allan Krupa, Edyta Górniak, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Edyta Górniak Allan Krupa

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, fot. AKPA

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Edyta Górniak,

scena z: Edyta Górniak, Allan Krupa, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Dramat Edyty Górniak! Jej syn Allan Krupa ma poważne powikłania!