Kinga Duda (25 l.), córka obecnej pary prezydenckiej zachwyciła nawet Macieja Musiała. Podczas kampanii prezydenckiej w 2015 roku chętnie pokazywała się u boku rodziców.

Andrzej Duda o córce, Kindze

Czy Kinga Duda zostanie w Stanach?

Natomiast podczas tegorocznych wyborów, córka Andrzeja Dudy i Agaty Duda ani razu nie pokazała się publicznie. Jak się później okazało, Kinga Duda przebywa w Londynie na stażu w prestiżowej kancelarii prawniczej.

Andrzej Duda nie zgodził się na debatę z Rafałem Trzaskowskim w stacji komercyjnej. Zamiast tego udzielił wywiadu w Polsacie. Wielu widzów stwierdziło, że prezydent prowadził bardziej monolog niż rozmowę.

Kinga Duda OBCIĘŁA włosy. Co za metamorfoza!

Jedno z pytań brzmiało „dlaczego coraz mniej młodych wyborców na niego głosuje w porównaniu z wyborami z 2015 roku„. Andrzej Duda podał przykład na swojej córce:

Młodzi zawsze są tacy trochę „anty” tym, którzy akurat rządzą. Taka jest natura młodych, że oni zawsze są trochę zbuntowani, zawsze trochę kontestują. Przecież ja też wychowałem córkę, która już dzisiaj jest dorosła, ale też pamiętam jej młode lata. Do dzisiaj mamy różnice w wielu sprawach, ona ma swoje zdanie, ja mam swoje, w związku z czym doskonale to rozumiem. Ale ja przez całe te pięć lat wspierałem młodych przedsiębiorców, właścicieli start-upów – wytłumaczył Duda.

Kinga Duda poszła do pracy. Zobaczcie, czym będzie zajmować się córka prezydenta