Kinga Duda (25 l.) jest córką prezydenta Andrzeja Dudy i Agaty Dudy. Pojawiła się razem z rodzicami na inauguracji kampanii wyborczej swojego taty. Wyglądała bardzo elegancko, a uwagę zwracała jej nowa fryzura.

Kinga Duda po trzech miesiącach zrezygnowała z pracy. Na horyzoncie pojawiła się lepsza oferta!

Kinga Duda ma nową fryzurę

Kinga na tym wydarzeniu miała na sobie komplet składający się ze spodni i ciemnej marynarki z dużymi guzikami. Można było zauważyć, że znacznie skróciła swoje blond włosy. Ma teraz modnego, równo ściętego boba.

OMG! Kinga Duda w Białym Domu (ZDJĘCIA) Jej wizyta była owiana tajemnicą

Kinga jednak przede wszystkim skupia się na nauce i karierze. W młodym wieku ma już bardzo imponujące CV. Pracowała w kancelarii prawniczej Maruta Wachta. Pełniła tam funkcję Młodszego Prawnika. Jej dalsze plany są imponujące.

Jak udało się ustalić Faktowi, Kinga planuje wyjazd do Anglii, gdzie będzie dalej zdobywać doświadczenie i kształcić się na stanowisku konsultanta prawnego. Duda może być spokojna o swoją przyszłość, gdyż posiadanie dyplomu z zagranicznej uczelni znacznie zwiększa jej wartość na rynku pracy. Dodatkowo córka pary prezydenckiej doskonale porozumiewa się w języku angielskim – co z pewnością ułatwi jej pracę za granicą.

Maciej Musiał u Kuby Wojewódzkiego opowiedział ze szczegółami o relacji z Kingą Dudą

Zobaczcie, jak obecnie wygląda Kinga.

Warszawa, 15.02.2020. Inauguracja kampanii wyborczej urzędującego prezydenta Andrzeja Dudy. N/Z córka Kinga, zona Agata Korhauser Duda. fot.  Adam Chelstowski / Forum

Warszawa, 15.02.2020. Inauguracja kampanii wyborczej urzędującego prezydenta Andrzeja Dudy. N/Z córka Kinga fot.  Adam Chelstowski / Forum