Kinga Duda (24 l.) niedawno ukończyła studia prawnicze na prestiżowym Uniwersytecie Jagiellońskim. Młoda kobieta stanęła przed wyborem swojej ścieżki zawodowej. Córka prezydenta ma na koncie liczne sukcesy. Większość osób zastanawiała się czy kobieta nie będzie chciała osiedlić się w innym kraju na stałe, gdzie nie będzie postrzegana przez pryzmat taty prezydenta.

Kinga Duda osiągnęła wielki sukces! Córka prezydenta jest prymuską?

Młoda Dudówna reprezentowała swoją uczelnię na międzynarodowych konkursach dotyczących prawa, a podczas studiów, które niedawno skończyła, odbyła wiele staży. Córka pierwszej pary na Katolickim Uniwersytecie Ameryki w Waszyngtonie skończyła również kurs prawa amerykańskiego. W Ameryce spędziła aż 3 miesiące! Czy zostanie na stałe w USA?

Kinga Duda skończyła studia w USA – czy zostanie za granicą?

Kinga podjęła decyzję, która spotkała się z ogromną przychylnością swojej matki, Agaty Dudy. Młoda kobieta postanowiła wrócić do ojczystego kraju. Odetchnąć mogła jej matka, która oczywiście wpiera córkę we wszystkich przedsięwzięciach ale rozłąka na tak długo z pewnością byłaby trudna dla obu pań.

Nie tak dawno „Super Express” ujawnił CV Kingi Dudy, specjaliści nie kryli podziwu.

– Jest imponujące, mimo młodego wieku. Widać, że już na studiach dbała o to, żeby zdobywać nie tylko wiedzę, ale także doświadczenie. Odbyła już pięć staży – pierwszy rozpoczęła jeszcze przed studiami – dla „Super Express” mówiła headhunterka Natalia Bogdan.

Eksperci nie mają zastrzeżeń, z tak bogatym doświadczeniem, pracodawcy będą się dosłownie bić o 24-latkę!

Kinga Duda macha do ludzi. Fot: FORUM

Kinga Duda. Fot: Forum

Kinga Duda. Fot: Forum

Kinga Duda z zakupami. Fot: Forum

ZOBACZ WIĘCEJ:

OMG! Kinga Duda w Białym Domu (ZDJĘCIA) jej wizyta była owiana tajemnicą

Kinga Duda miała pod górkę na uczelni?