Polska Barbie, czyli Anella dopięła swego. Jest znana z tego, że jest znana i ma ponad 100 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Kiedy już myślimy, że nie da się nas bardziej zaskoczyć, wtedy pojawia się Barbie ze swoim nowym pomysłem. Tym razem przebrała się za ekshibicjonistę.

Dakota Johnson o rozstaniu z byłym chłopakiem

Środowe popołudnie spędziła pozując w długim płaszczu na tle szafy. Pod ciepłe odzienie wierzchnie założyła jedynie koronkowe stringi. Oczywiście z dumą odsłoniła jedną monstrualną pierś.

– Polish „Barbie-KIM”. Anella jest seksowna jak Kim, a może nawet bardziej. Wyglądam idealnie… jak moja przyjaciółka Kim Kardashian… Zazdrość???

– podpisała skromnie zdjęcie i wyłączyła możliwość komentowania.

Stało się. Anella pokazała BIUST! Ma z nim problem…

Wygląda na to, że przyjaźń Anelli i Kim utrzymywana była w wielkiej tajemnicy. My bynajmniej nic nie wiedzieliśmy o ich relacji:)

Anella żyje w nierealnym świecie. Wygląda seksowniej niż Kim? Zazdrościcie Dudusiowi?

Polish 'BARBIE-KIM' @anella_an_ is sexy as Kim maybe even hotter 💎🎀🤩😮💵💵💵😮🤩🎀💎 Kann Man geiler ale Kim aussehen? JAAA! 💎😘💎Wie ich😘 'BARBIE – KIM' Wyglądam idealnie … jak moja przyjaciółka @kimkardashian … tak bardzo seksowna … zazdrość???💎🎀🤩😮💵💵💵😮🤩🎀💎 #kimmie #kimkardashianwest #barbiegirl #barbieanella #kardashiansisters #kimmidoll #keepingupwiththekardashians #kimkardashianstyle #kimkardashianinspired #kimkardashianhollywood #dreamkardashian #likekimkardashian #californiagirl #shine✨ #shiningdiamond #lingerieaddict #intimissimi #whitepanties #gymgirls #absworkout#waistinspiration #skinnygirl #humanbarbie #blondebarbie #perfectmakeup #hudabeautylashes #kkwbeauty #lingeriemodel #maclipstick #fashionlookbook 💎🎀💎 @anella_an_ @kimkardashian @kkwbeauty @kkwarmy 💎🎀💎 (photo inspired by @kimkardashian )

Post udostępniony przez Anella_FirstPlBarbie_Official🔐 (@anella_an_)