Anella jest dumna nie tylko ze swojej twarzy, ale i figury. Na Instagramie polskiej Barbie pojawiła się jej fotka w bikini. Zdjęcie wywołało falę pytań i komentarzy na temat figury instagramowej modelki:

Zjedz coś Barbie 😂 – pisze ktoś na forum.

Krzysztof Gojdź dla Kozaczka o Anelli: Poznałem ją na jednej z imprez

Inni pytają, jak Anella osiągnęła taką figurę. Padają przypuszczenia, że sylwetka modelki to wynik operacji.

Ale kto powiedział ze nie schudłam „normalnie” ? Bardzo chętnie pokazałabym wam zdrowe posiłki które prowadzą do Waszej wymarzonej sylwetki (nie mówię ze ma być taka jak moja bo mam te szczęście ze w mojej rodzinie wszyscy są szczupli) ale widać ludzie wola hejtowac … za takie zachowanie nie ma nagrody. Buziaki 😘😘😘 – odpisała Barbie.

Na pytanie, ile waży, Angelika odparła:

Nie ważyłam się ostatnio.

To niewiarygodne, jak się zmieniła Anella w ciągu kilku miesięcy! (Instagram)

Ktoś zapytał o dietę Anelli:

Ile razy jesz w ciągu dnia?

5 posiłków – odparła Angelika.

Jem bardzo dużo 🙂 takie szczęście 🙂 zdrowe posiłki 🙂 przekąski 🙂 nic konkretnie wyliczonego co do kaloryczności 🙂 – wyjaśniła.

Taka pożyje. Wszystko idzie w c*cki;)

💙Who likes Micro Bikini @bikini_mini ?… So sexy…. support me to be the perfect doll💙🔥💙Teraz pozostaje czekać na słoneczko które będzie muskać me seksowne ciało 🔝 w końcu po pracy 24/7 czas na odpoczynek 🔥☀️🏝🏖 📸Shooting: Bikini @bikini_mini 👙 #bikinimini #ivanovskaya #russiandesigner #shotting #bluebikini #купальникиназаказ #bestswimwear #microbikini #bikinimodel #glitters #paradisebeach #realbarbie #humanbarbie #barbieanella #barbiedoll #dollstagram #bestbitches #bitchy #vipgirls #luxury💎 #classylady #perfectbody #sexybodies #beautifulbody #petitemodel #smallwaist #moscowgirl #longlegs #biglips #lovemybody @bikini_mini Designer @ivanovskaya_anastasia 💙😘💙😘💙

Post udostępniony przez Anella_Barbie_Official (@anella_an_)