Angelika Mucha ma teraz mniej czasu na przeglądanie Instagrama jej największego idola, Justina Biebera. Wszystko przez udział w Tańcu z gwiazdami. Partnerem tanecznym Littlemooonster96 jest Rafał Masera. To nie pierwsza sytuacja w tym programie, gdy tancerz jest słynniejszy od gwiazdy. Angelika zdradziła nam jak się czuje na parkiecie.

Angelika Mucha zdradza nam, czy DOTKNĘŁA Biebera! (EXCLUSIVE)

Bała się udziału w telewizyjnym show, jednak z dnia na dzień czuje się o wiele pewniejsza:

– Obawiałam się tego, że jest to telewizja, a program jest na żywo. Jednak w momencie, gdy zaczęłam tańczyć, totalnie o tym zapomniałam. Teraz też postaram się zapomnieć o tym, że jestem w telewizji. Na początku taniec sprawiał mi trudność, ale jak nauczyłam się kroków, to już mi się podobało. Fajnie spędzam czas tańcząc. Początki są najgorsze. Bardzo się denerwuję, jak się pomylę. Nie ta noga, nie ta ręka. To jest stresujące.

TYLKO U NAS – Angelika Mucha mówi o Selenie Gomez. Jest o nią zazdrosna?

Instagramerka opowiedziała również o współpracy z Rafałem Maserakiem. Na pytanie, czy między parą jest chemia, stwierdziła, że jedynie taneczna:

– Jest bardzo zabawny, nie nudzę się z nim w ogóle. Jest mega pozytywny, zawsze jest śmiesznie na treningach. Jest trenerem wymagającym. Troszeczkę chodzę poobijana. Dzisiaj ledwo się schylam, ale jestem zadowolona.

Myślicie, że mucha ma szansę na zwycięstwo?

Justin Bieber jest zazdrosny o Maseraka?

Angelika Mucha o TzG: ledwo się schylam!

Angelika Mucha o TzG: ledwo się schylam!

Angelika Mucha o TzG: ledwo się schylam!