Sylwia Grzeszczak zdradza niewiele informacji ze swojego prywatnego życia. I choć to nie tajemnica, że wokalista jest mamą 8-letniej Bogdy, w sieci rzadko można natknąć się na ich wspólne, rodzinne fotografie. Wygląda jednak na to, że piosenkarka przygotowała dla swoich obserwatorów na Instagramie małą niespodziankę i… opublikowała nowe zdjęcie swojej pociechy.

Michał Wiśniewski pokazał NIEPOKOJĄCE maile od psychofanki! Kobieta zagraża jego życiu

Sylwia Grzeszczak pokazała zdjęcie córki z okazji jej 8. urodzin

Ostatnie wspólne kadry z córką, Sylwia opublikowała w sieci kilka lat temu. Artystka strzeże prywatności nie tylko swojej, ale i swoich bliskich. Niemniej 5 grudnia, z okazji urodzin dziewczynki, wokalistka zdecydowała się pokazać jej nowe zdjęcie. I to nie byle jakie! Na obrazku widzimy ją zajęta grą na fortepianie. Bogna ma na sobie też czarną kurtkę – bomberkę oraz spodnie z nutami. Bardzo w stylu mamy, prawda?

Paris Hilton ujawniła, że przez traumę musiała zrezygnować z naturalnego zapłodnienia

Przypomnijmy, że we wrześniu tego roku Sylwia Grzeszczak i Liber ogłosili światu swoje rozstanie. Muzycy byli małżeństwem przez 9 lat. Zapewnili fanów, że dla dobra córki, chcą pozostać w przyjacielskich relacjach. Jaki był powód rozpadu ich miłości? Ten temat pewnie jeszcze długo pozostanie owiany tajemnicą.

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie! Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie – podali we wspólnym oświadczeniu.

TYLKO U NAS! Martyna Kaczmarek rozwodzi się z mężem

Sylwia Grzeszczak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Liber, Sylwia Grzeszczak, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA