Jak donoszą zagraniczne media, Angelina Jolie jest na skraju wyczerpania. Po rozstaniu z Bradem Pittem podobno przestała jeść, a informatorzy portalu twierdzą, że jej waga wynosi obecnie… niecałe 35 kg!

Angelina Jolie w NIETYPOWEJ stylizacji na lunchu z synem (ZDJĘCIA)

Informator magazynu Hollywood Life jest w szoku:

– Angelina przestała jeść, waży zaledwie 35 kg. Jest emocjonalnym i fizycznym wrakiem. Żyje na kostkach lodu, jej skóra jest obwisła a kości prawie pękają. Potrzebuje pomocy.

Na najnowszych zdjęciach paparazzi Angelina rzeczywiście wygląda bardzo chudo. Zastanawiamy się jednak nad autentycznością przekazywanych przez zagraniczne portale plotek o spadku wagi do 35 kg. O komentarz poprosiliśmy dietetyczkę i dziennikarkę, Katarzynę Lemanowicz:

– Od dłuższego czasu wizerunek Angeliny Jolie jest niezmienny, fakt szczupła wręcz wychudzona sylwetka ale bez przesady. Pierwsze co mi się nasuwa na myśl: niemożliwe, żeby Angelina Jolie ważyła 35kg bo sam biust waży zapewne około 8kg. Przy wzroście 170 cm waga poniżej 40 kg to zagrożenie życia, a BMI dla takich wartości oznacza wygłodzenie! Nie jest możliwe, żeby przy tych wartościach w miarę normalnie funkcjonować.

Angelina Jolie boi się, że już nigdy nie znajdzie takiego kochanka jak Pitt

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Angeliny. Rzeczywiście wygląda na tak wyczerpaną?

Angelina Jolie schudła do 35 kg?! Mamy komentarz dietetyka!

Angelina Jolie schudła do 35 kg?! Mamy komentarz dietetyka!

Angelina Jolie schudła do 35 kg?! Mamy komentarz dietetyka!