Brakuje tylko Rafała Maseraka reklamującego wodę toaletową „Eros\”…

Nie, właściwie to jestem zbyt złośliwa. Bo Ania Głogowska (tancerka Tańca z gwizdami) nie reklamuje niczego w tym stylu. Została ambasadorką marki MethodDraine Detox. Kampania skierowana do aktywnych osób dbających o zdrowie ma promować preparat oczyszczający organizm z toksyn.

Chodzi nie tylko o sam środek, ale również popularyzację zdrowego trybu życia – czyli jedzenie warzyw i owoców, picie odpowiedniej ilości wody i sport. A wszystko to w ramach programu edukacyjnego Uwolnij się od toksyn.

– Ania Głogowska jest postrzegana jako osoba aktywna i pełna radości życia. Dzięki współpracy z tancerką chcemy zwrócić uwagę na rolę jaką odgrywa oczyszczanie organizmu dla utrzymania zdrowia, urody i witalności – mówi Elżbieta Jakubiak, Marketing Manager w firmie Lifetech.

Ania wzięła udział w nagraniu filmu edukacyjnego poświęconego tematyce toksyn oraz oczyszczania organizmu. Będzie się też udzielała na różnych spotkaniach edukacyjno-promocyjnych.

Wiemy, że na pewno nie robi tego za darmo, ale w końcu takie kampanie chyba więcej dają, niż reklama bielizny. Nie sądzicie?

Więcej na stronie www.beztoksyn.pl