Dotychczas Anitę Werner mogliśmy oglądać na antenie TVN, stacji, z którą związana jest od kilkunastu lat. To właśnie tam zza stołu w „Faktach” i innych programach informacyjnych, od lat przekazuje najważniejsze doniesienia z Polski i ze świata.

Agnieszka Dygant ma swój sposób na efektowny look bez makijażu

Anita Werner bez makijażu

Dziennikarka czasem pokazuje się także na branżowych imprezach, na których chętnie pozuje przed obiektywami aparatów. Teraz kolejne miejsce, w którym możemy obserwować Anitę Werner to jej instagramowy profil, który założyła zaledwie kilka dni temu.

O profilu dziennikarki jest dość głośno, bo trzeba przyznać, że późno zdecydowała się na dołączenie do instagramowej społeczności. To nie wszystko. Jedno z pierwszych zdjęć, jakie zamieściła w sieci wywołało też spore poruszenie z tego powodu, że dziennikarka pozuje na nim bez makijażu. Taki widok to rzadkość, bo w telewizji czy na ściankach zawsze pokazywała się w makijażu.

Niewyspana Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu. „Nie zawsze jest lekko”

Wolny poniedziałek to skarb. Z okazji wolnego, zrobiłam rano dwa prania i jedno zmywanie. Jutro „Fakty po Faktach” w TVN24, więc styl no make-up już nie przejdzie. Pozdrawiam wszystkich, i pracujących, i wypoczywających – napisała dziennikarka.

Myślicie, że dziennikarka częściej będzie publikować prywatne fotki?

ZOBACZ TEŻ:

Nieumalowana i zaspana Marina w nieuczesanych włosach- tak wygląda zaraz po przebudzeniu

Polska Kylie Jenner pokazała się bez makijażu – jest tak duża różnica jak u milionerki?

Anita Werner na ściance

Anita Werner/fot. AKPA

Anita Werner na ściance

Anita Werner/fot. AKPA

Anita Werner na ściance

Anita Werner/fot. AKPA

Anita Werner na ściance

Anita Werner/fot. AKPA