Ponad miesiąc temu zmieniło się życie Marty Żmudy Trzebiatowskiej i Kamila Kuli. Para, która dotychczas wychowywała syna, doczekała się kolejnego dziecka. 2,5-leni Bruno ma siostrę! Na razie jednak nie wiadomo, jak ma na imię dziewczynka.

Marta Żmuda Trzebiatowska o nowej sytuacji w domu. „Zmęczona, ale szczęśliwa”

Niewyspana Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu

Marta Żmuda Trzebiatowska rzadko porusza w sieci prywatne kwestie i nawet o ciąży niewiele mówiła. Nawet o narodzinach drugiego dziecka powiedziała dopiero kilka dni po fakcie. Teraz jednak zdarza jej się co nieco powiedzieć o macierzyństwie.

Aktorka dołączyła teraz do grona zmęczonych i niewyspanych mam. Ostatnio Anna Lewandowska i Małgorzata Rozenek pokazały się po nieprzespanej nocy, a teraz Żmuda Trzebiatowska. Aktorka pokazała się bez makijażu i przyznała, że choć czuje zmęczenie, to jej serce rozpiera radość.

Dziś trochę niewyspana, ale maksymalnie szczęśliwa. Wiecie co, ja chyba po prostu lubię być mamą. Nie zawsze jest lekko, ale lubię stawiać czoła wyzwaniom, jakie przynosi każdy dzień… i noc.  Nie sądziłam, że podjęcie się tej roli po raz drugi przyniesie mi aż tyle radości. Pozdrawiam wszystkie mamusie zwłaszcza – napisała.

Widać, że jest po nieprzespanej nocy?

ZOBACZ TEŻ:

Ciężarna Żmuda-Trzebiatowska bryluje na gali! Zaszalała z DEKOLTEM

Marta Żmuda Trzebiatowska POTWIERDZIŁA narodziny drugiego dziecka. „Najpiękniejsza i najtrudniejsza rola”

Marta Żmuda-Trzebiatowska szczerze o swoich kompleksach: „Lubię siebie, ale moja droga do samoakceptacji była długa i trudna”

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula na ściance

Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula/fot. AKPA

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula na ściance

scena z: Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula, SK:, , fot. Podlewski/AKPA