Anna Dec, pogodynka TVN-u kilka miesięcy temu poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka z mężem Tomaszem. Para doczekała się już córeczki Zuzi. Dziś cieszy się drugą ciążą, że jeszcze rok temu miała wiele powodów do zmartwień -pod koniec sierpnia ubiegłego roku poinformowała swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych, że straciła ciążę, mimo tego nie stracili nadziei na kolejne dziecko.

Anna Dec straciła ciążę: „Już za moment miał być ten bezpieczniejszy czas”

Anna Dec spodziewa się dziecka

Anna Dec pojawiła się na pokazie nowej kolekcji biżuterii Mokobelle, która powstała we współpracy z Anną Wendzikowską. Dziennikarka wyglądała przepiękne w ciążowej stylizacji, postawiła na luźną sukienkę w swoim stylu i długą narzutkę.

Zapytaliśmy Annę Dec, jak podchodzi do swojej wagi i sylwetki w czasie ciąży? Zdradza, że waży 10 kg więcej niż przy pierwszej ciąży, a i tak czuje się cudownie w swoim ciele:

Pierwsza ciąża nauczyła mnie, by nie przywiązywać do tego takiej wagi, chociaż przy pierwszej ciąży ważyłam 10 kg mniej niż teraz – moim zdaniem wyglądam lepiej teraz, niż wtedy (śmiech). Wiem, że nie ma co się przywiązywać do wagi, bo jak zaczęłam trenować to byłam cięższa na wadze, ale wyglądałam smuklej – mówi nam Anna Dec.

Anna Dec zdradziła płeć dziecka. Cała rodzina nie może się doczekać

Zapewnia, że ma do siebie dużo dystansu, podziwia swoje ciało chociaż nie jest idealne, ale dało jej cudowną córeczkę Zuzkę na świat i ma nadzieję, że zaraz dołączy do niej brat.

To jest niesamowite, że nasze ciała są takie, nie jestem modelką, więc nie musze mieć wyśrubowanych norm, lubię je takie, jakie jest. Oczywiście lubię dobrze wyglądać, ale nie mam takich wymagań pod linijkę – stwierdza.

Uważa, że kobieta po ciąży nie jest w stanie się odchudzać i przejść na dietę niskokaloryczną:

Ja myślę, że to jest jakiś mit, bo każda kobieta, która jest już w ciąży, która urodzi, myślę, że zmienia się jej świadomość i nawet jak się decyduje karmić dziecko, to nie może jeść posiłków niskokalorycznych, bo nasz organizm nie da rady tego udźwignąć, wręcz nasz organizm prosi się o to jedzenie. A co jest świetnie, karmiąc piersią, gubimy kilogramy i nie mogę się tego doczekać – tłumaczy nam Anna Dec.

Internautka zasugerowała, że Anna Dec jest w ciąży. Gwiazda TVN zdenerwowała się?

Anna Dec Fot. Kurnikowski/AKPA

Anna Dec, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA