Anna Dec, prezenterka pogody od lat związana jest ze stacją TVN.  Ma 4-letnią córkę Zuzię z partnerem Tomaszem. W sierpniu ubiegłego roku przeżyła okropną stratę, poinformowała na Instagramie, że nie udało jej się donosić ciąży.

Już za moment miał być ten bezpieczniejszy czas. Okazało się, że serce przestało bić kilkanaście dni wcześniej z przyczyn zupełnie od nas niezależnych. Ale było w naszym życiu i pamięć o Nim zostanie – zaczęła swój wpis.

Anna Dec straciła ciążę: „Już za moment miał być ten bezpieczniejszy czas”

Anna Dec spodziewa się dziecka 

Anna Dec na szczęście się nie poddała i pod koniec marca przekazała radosną nowinę – pokazała swój ciążowy brzuszek na Instagramie. Pod postem posypały się gratulacje gwiazd m.in. od Larry Gessler, Justyny Nagłowskiej, Anny Kalczyńskiej, Anny Wendzikowskiej i Pauliny Sykut-Jeżyny. 

Internautka zasugerowała, że Anna Dec jest w ciąży. Gwiazda TVN zdenerwowała się?

Dziś za to zdradziła fanom płeć dziecka. Dziennikarka spodziewa się syna! Widzimy na zdjęciu, że cała rodzina bardzo się cieszy z tego powodu.

Anna Dec opublikowała rodzinne zdjęcie, na którym razem z partnerem tulą 4-letnią córkę na kanapie w salonie. Pod postem zdradza, że 4-letnia Zuzia od razu wiedziała, że będzie miała braciszka:

Dzieci mają ewidentnie jakiś szósty zmysł. Zuza wiedziała od początku. I pierwsze co powiedziała, wiedząc, że pod moim 🤍 już ktoś jest, brzmiało:
– Kocham Cię Bratku! 👶🏼👨‍👩‍👧‍👦
Zatem czekamy cierpliwe na synka – czytamy.

Anna Dec podzieliła się przemyśleniami na temat macierzyństwa. „Oj, jak dobrze to czytać!”

Anna Dec Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Anna Dec/fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Anna Dec/fot. Instagram/annadec_