Anna Dec jest dobrze znana widzom stacji TVN, w której jest pogodynką. Dec daje swoim fanom możliwość oglądania jej nie tylko na antenie, ale też w sieci, gdzie na instagramowym profilu zdradza nieco z życia prywatnego. Ostatnio zamieściła tam bardzo szczery wpis.

Monika Jagaciak szczerze o macierzyństwie. „Dwa dni po porodzie w szpitalu były trochę hardcorowe”

Anna Dec o macierzyństwie

Pogodynka w styczniu 2018 roku została mamą i powitała na świecie córeczkę. Gwiazda TVN chętnie chwali się rodzinnymi zdjęciami z mężem i córką. W jednym z wpisów przyznała jednak, że tak naprawdę dopiero niedawno poczuła, co to znaczy być matką. Wcześniej nie było to dla niej takie naturalne.

No kocham to! Długo trwało dojrzewanie i uświadamianie sobie tego, że jestem mamą. Taki pełny bieg i totalna akceptacja tego, naturalne odczuwanie tej cennej roli w życiu przyszło kilka miesięcy temu. A wcześniej? Gdzieś jedną nogą byłam w tamtym życiu. Choć odkąd pierwszy raz ujrzałam Zuzę, pokochałam ją bez reszty, ale bycie mamą nie było dla mnie czymś naturalnym. Teraz jest doskonale z wszelkimi niewygodami, niedoczasem, nieposprzątaniem. Czuję to całą sobą i cieszę się, że przyszło w tak solidnej i silnej odsłonie. Ba! Teraz wymagam od siebie inaczej. Jest więcej pokory, dystansu i normalności – napisała.

Patrząc na komentarze internautek, wiele z nich jest wdzięczna za takie słowa. Panie podzieliły się swoimi historiami i przemyśleniami i okazuje się, że niektóre miały dokładnie takie same odczucia jak Dec.

  • Oj jak dobrze to czytać!

  • Tak mądry post ! Ja wciąż się tego uczę….

  • Ależ się cieszę, że tego typu scenariusz nie był tylko u mnie.

  • Dziękuję za ten wpis.

  • Jakbym czytała o sobie – piszą internautki.

View this post on Instagram

No kocham to! Długo trwało dojrzewanie i uświadamianie sobie tego, że jestem mamą. Taki pełny bieg i totalna akceptacja tego, naturalne odczuwanie tej cennej roli w życiu przyszło kilka miesięcy temu. A wcześniej? Gdzieś jedną nogą byłam w tamtym życiu. Choć odkąd pierwszy raz ujrzałam Zuzę, pokochałam ją bez reszty, ale bycie mamą nie było dla mnie czymś naturalnym. Teraz jest doskonale z wszelkimi niewygodami, niedoczasem, nieposprzątaniem. Czuję to całą sobą i cieszę się, że przyszło w tak solidnej i silnej odsłonie. Ba! Teraz wymagam od siebie inaczej. Jest więcej pokory, dystansu i normalności. 🙏🏼❤️👨‍👩‍👧 Jak z tym było u Was, Mamcie? . #kochamto #naprawdękocham #tocodobrepodajdalej #treasuresoflife #mood

A post shared by Anna Dec (@annadec_) on

ZOBACZ TEŻ:

Dorota Szelągowska o macierzyństwie. „Nie jestem urodzoną matką. Byłam skazana na dziecko”

Katarzyna Warnke o minusach późnego macierzyństwa

Kaczorowska NIE UMIE wychować dziecka? „Nie masz pojęcia o świadomym macierzyństwie”