Anna Głogowska i Piotr Gąsowski mają 14-letnią córkę Julię. Związali się w 2005 roku w programie „Taniec z gwiazdami”. Po 11 latach się rozstali.

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski bronią córki

Anna Głogowska: Nie jestem ciepłą kluchą

Córka Anny i Piotra próbuje swoich sił jako aktorka dubbingowa, a ostatnio zaczyna działać w Internecie. Tancerka ostatnio pochwaliła się, że Julia jest w drodze na kolejny casting dubbingowy.

Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu zwyczajnie mam… utalentowaną córkę i mam na nią oko, a nawet dwa, i ucho – napisała Anna na Instagramie.

Większość internautów zachwyciła się ich wspólnym zdjęciem. Dostrzegli też spore podobieństwo Julii do taty – Piotra Gąsowskiego. Natomiast pojawiły się też komentarze, że Julia Gąsowska dostaje pracę w dubbingu ze względu na znane nazwisko.

Anna Głogowska w końcu mówi o związku z Gąsowskim

Anna Głogowska od razu stanęła w obronie córki i odpowiedziała obserwatorom. Tłumaczy, że kiedy jest się dzieckiem, na casting może przyjść każdy:

Rozumiem, że Pani chciałaby dostać rolę 13-letniej dziewczynki w słuchowisku radiowym…? Okazuje się, że są castingi ! I nie ma jakichś strrrasznych tłumów! Każdy ma szansę oddać swój głos do banku głosów! […] Osobiście poznałam większość rodziców grających w dubbingu dzieci i to nie są znane osoby… To są np. krawcowa, kierowca ciężarówki itp. Ich dzieci do czasu, kiedy mają głos dziecka oraz wymagany talent, są zapraszane i angażowane. Potem zapraszani są już tylko aktorzy po studiach! – odpowiedziała Głogowska.

Piotr Gąsowski też nie przeszedł obok tego obojętnie. Tłumaczy, że „dzieci mają najlepszy start, mając rozsądnych, niezazdrosnych i pozytywnie nastawionych do świata rodziców… Proszę to rozumieć wprost!”.

Piotr Gąsowski o stewardessach w czasie COVID-19. „Muszą takie głupoty odczytywać”

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski fot. Niemiec/AKPA

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski Fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski fot. Wojtalewicz Jaros³aw/AKPA