Szymona Hołownię duże grono Polaków poznało w 2008 roku, kiedy to wraz z Marcinem Prokopem, prowadził program „Mam Talent”. I choć prawdopodobnie większość telewidzów nie zakładała, że ujrzy go kiedyś w sejmowych ławach, koleżanka ze stacji miała już pewne przypuszczenia…

Pax Jolie-Pitt o swoim ojcu, „Jesteś światowej klasy dupkiem”

Anna Kalczyńska ocenia nową rolę Szymona Hołowni

Anna Kalczyńska, była gospodyni programu „Dzień Dobry TVN”, obecnego marszałka Sejmu nie tylko mogła spotykać na korytarzach TVN, lecz także miała możliwość gościć go na kanapach śniadaniowego formatu. I mimo że o politycznych planach dziennikarza usłyszeliśmy dopiero w 2019 roku, wydaje się, że Anna Kalczyńska nie była zaskoczona faktem, że obrał on nowy kierunek zawodowy. Według niej media nigdy nie były jedyną ambicją 47-latka.

Brigitte Nielsen broni późnego macierzyństwa, „Jestem lepszym rodzicem w wieku 60 lat”

Szymon od samego początku jako społecznik i osoba zaangażowana szedł tą drogą. Myślę, że epizod w „Mam talent” był absolutnie takim skokiem w bok w jego przypadku. Cieszę się, że jest w poważnej roli i myślę, że zdziała dużo dobrego, a o to chyba mu chodzi w życiu. Ciekawe są te transfery ze świata show-biznesu do polityki. Zdecydowanie trudniej byłoby w drugą stronę — przyznała w jednym z wywiadów Anna.

Przypomnijmy, że Szymon Hołownia nie jest jedynym dziennikarzem, który porzucił mikrofon i został politykiem. Przykładem może być chociażby Tomasz Zimoch. Komentator sportowy uzyskał mandat posła IX i X kadencji.

Paulina Krupińska odnosi się do plotek o ciąży i… dziękuje za gratulacje!

Anna Kalczyńska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Szymon Hołownia, fot. Piętka Mieszko/AKPA