W lipcu 2018 roku Anna Karczmarczyk wzięła cichy ślub, na który była zaproszona rodzina i przyjaciele. Media dowiedziały się dopiero po fakcie, kiedy aktorka zamieściła w sieci zdjęcie ze ślubu. Minęły dwa lata od ceremonii i Karczmarczyk pokazała inną, nietypową fotografię.

Anna Karczmarczyk zmieniła FRYZURĘ! Ani śladu po długich włosach. „Strzał w dychę! Pasuje Ci na maksa”

Anna Karczmarczyk pokazała zdjęcie ślubne

Aktorka o swoich zaręczynach poinformowała w grudniu 2016 roku. Wówczas przyznała, że ze względu na natłok pracy, na ślub trzeba będzie trochę poczekać. W końcu nadszedł ten dzień, kiedy Anna Karczmarczyk poślubiła Pascala Litwina. Para poznała się na planie „Tańca z Gwiazdami”, w którym aktorka brała udział w 2016 roku. Pascal Litwin jest producentem telewizyjnym, pracuje w Rochstarze – firmie produkującej m.in. „Taniec z Gwiazdami”.

Po ślubie Anna Karczmarczyk dodała zdjęcie wykonane pod domem weselnym. Teraz, z okazji 2. rocznicy ślubu, pokazała fotkę z sesji ślubnej. Dość nietypowej. Państwo młodzi pozują, nie na pięknej łące, czy na tle zachodzącego słońca, a na tle zniszczonego budynku.

Cztery lata razem kroczymy przez życie, od dwóch lat jesteśmy małżeństwem. Dziękuję Pasiu, że stanąłeś na mojej drodze, Kocham Cię! – napisała Anna Karczmarczyk.

ZOBACZ TEŻ:

Anna Karczmarczyk opowiada, jak radzi sobie z chorobą

Szczere wyznanie Anny Karczmarczyk: „Spotykałam się z tekstami, że jestem za GRUBA”

Córka Grzegorza Schetyny wzięła ŚLUB. Jej wybrankiem jest koszykarz

Anna Karczmarczyk na ściance

Anna Karczmarczyk/fot. AKPA

Anna Karczmarczyk na ściance

Anna Karczmarczyk/fot. AKPA

Anna Karczmarczyk na ściance

Anna Karczmarczyk/fot. AKPA

Anna Karczmarczyk na ściance

scena z: Anna Karczmarczyk, SK:, , fot. Podlewski/AKPA