Anna Lewandowska (29 l.) zawsze tryska energią i dobrym humorem, wydaje się, że jej doba ma nie 24, ale co najmniej 48 godzin. Lewa prowadzi biznes, zajmuje się dzieckiem i dba o formę. Do tej pory kreśliła swój wizerunek jako osoby doskonale zorganizowanej. Wygląda jednak na to, że i boskiej Lewandowskiej zaczyna dokuczać brak czasu.

Anna Lewandowska wygina się w BIKINI pod wodą: No i kopara opadła

Wczoraj trenerka wrzuciła na swój profil zdjęcie zrobione po treningu:

Na koniec dnia… chwila dla siebie. 🙏🏻 Równowaga najważniejsza!
Czy Wy też tak LUBICIE?
Po swoich codziennych obowiązkach, mimo zmęczenia i setek myśli w głowie… wybierasz spędzenie czasu aktywnie i wykonujesz trening ✌🏻💧 ….a PO czujesz, że żyjesz! 🙏🏻 🙌🏻💥 a miałam dzisiaj odpuścić trening… ❤️🙌🏻😊 Ściskam Was! Miłego wieczoru!
– napisała Lewandowska.

Jedna z internautek śledzących profil gwiazdy napisała:

Taka ilość treningów to już uzależnienie. Choć na pewno lepiej uzależnić się od wysiłku i aktywności fizycznej niż od używek lub czegoś destrukcyjnego.

Lewa promuje drogie warzywa. Fani: Nie jest ci głupio? Stać na to NIELICZNYCH!

Trenerka odpowiedziała:

ale jaka?:) w tym tygodniu 2 treningi… niestety brak sił i brak czasu:) ale dzisiaj udało się!

Uff. Lewandowska to jednak też człowiek.

Na koniec dnia… chwila dla siebie. 🙏🏻 Równowaga najważniejsza! Czy Wy też tak LUBICIE? Po swoich codziennych obowiązkach, mimo zmęczenia i setek myśli w głowie… wybierasz spędzenie czasu aktywnie i wykonujesz trening ✌🏻💧 ….a PO czujesz, że żyjesz! 🙏🏻 🙌🏻💥 a miałam dzisiaj odpuścić trening… ❤️🙌🏻😊 Ściskam Was! Miłego wieczoru! Ps. Dzisiaj za mną trening z programu Whole Body i rozciąganie z @diet_training_by_ann #annalewandowska #healthyplanbyann #annalewandowska #workout At the end of the day … a moment for yourself. 🙏🏻 Balance is the most important! Do you like it as well? After your daily duties, despite the tiredness and hundreds of thoughts in your head … you choose to spend time actively and you do the workout ✌🏻💧 …. and after you feel that you are alive! 🙏🏻 🙌🏻💥 I was supposed to skip the training today … ❤️🙌🏻😊 Loads of hugs! Have a nice evening! Ps. Today i did a training from the Whole Body program and stretching with @diet_training_by_ann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Anna Lewandowska narzeka na brak sił i czasu

Anna Lewandowska narzeka na brak sił i czasu

Anna Lewandowska narzeka na brak sił i czasu

Anna Lewandowska narzeka na brak sił i czasu

Anna Lewandowska narzeka na brak sił i czasu