Anna Lewandowska urodziła? To pytanie od kilku dni krąży po internecie – internauci i dziennikarze pamiętają, że termin porodu trenerki wypadał mniej więcej na koniec kwietnia – początek maja. Nic dziwnego, że od paru dni emocje wokół porodu „royal baby” rosną i rosną…

Zobacz nową fryzurę Anny Lewandowskiej! Fanki szaleją na jej punkcie

Dziś szykuje się prawdziwa eksplozja! Jak pisze Pudelek, Robert Lewandowski ogłosi dziś podczas bardzo ważnego meczu że Anna Lewandowska urodziła ich pierwsze dziecko!

Radosną wiadomość Robert chce przekazać kibicom w trakcie meczu Bayernu Monachium z Borussią Dortmund w półfinale Pucharu Niemiec. To idealna okazja do przekazania kolejnej szczęśliwej nowiny, Ania i Robert chcą poinformować fanów o porodzie tak samo, jak o ciąży – na boisku, by podkreślić, że są sportowcami, nie celebrytami. W majówkę, o ile pogoda pozwoli, będą już mogli zabierać maleństwo na wiosenny spacerPudelek.pl cytuje swoje źródło.

Na krótko przed porodem Lewandowska pokazała swój BRZUSZEK w całej okazałości

Jeśli tym razem informatorzy portalu są doinformowani, nie zostaje nic innego, jak z zapartym tchem śledzić mecz i czekać na znak Lewandowskiego:)

AKTUALIZACJA:

I po meczu;) Nawet jeśli Anna Lewandowska urodziła, jej mąż nie miał dziś okazji poinformować o tym podczas meczu. Piłkarz nie strzelił żadnej bramki, jego drużyna przegrała mecz 3:2, a komentatorzy mówili o nie najlepszej formie Roberta.

Z gratulacjami poczekamy więc… do następnego meczu;)