Anna-Maria Sieklucka znana jest przede wszystkim z głównej roli w filmie „365 dni”, która jest ekranizacją powieści Blanki Lipińskiej. W trylogii Sieklucka wcieliła się w główną rolę Laury, a w 2019 roku zadebiutowała w serialu „Na dobre i na złe”.

Polskie gwiazdy na pokazie mody w Poczdamie. Anna Maria Sieklucka wygląda jak Jacqueline KennedyAnna-Maria Sieklucka

Anna-Maria Sieklucka mówi otwarcie o problemach z cerą

Dziś na swoim InstaStories aktorka poruszyła ważny temat, jakim jest trądzik i problemy z cerą, które powodują wiele kompleksów:

Pokazuje wam to dlatego, bo wiem, że wiele z was, którzy tutaj są, borykają się z brakiem akceptacji siebie, z początkami miłości do siebie. Do tego, żeby w ogóle zrozumieć, czym ona jest i czy warto pokochać siebie […] To nie jest koniec świata, to jest etap przejściowy – zaczęła.

Tłumaczy, że problemy z cerą pojawiają się przede wszystkim przez stres i dużą ilość cukru w diecie:

„To jest nagromadzony stres, jedzenie cukru nie w dobrej postaci – nabiał, laktoza, których jeść nie mogę. Kiedyś bym się załamała, za czasów szkoły aktorskiej takie coś było na całej mojej twarzy, na plecach i pamiętam poranki, kiedy codziennie rano wstawałam i płakałam do lustra, a dziś mam tak, że okej Anna, pomyśl, co cię doprowadziło do takiego momentu i czy chcesz dalej doprowadzać się do tego stanu” – kontynuowała wywód Sieklucka.

Anna-Maria Sieklucka o swojej cerze

Anna-Maria Sieklucka o swojej cerze/ Fot. Instagram

Anna-Maria Sieklucka o swojej cerze

Fot. Instagram

Anna Maria Sieklucka zaproszona na Berlin Fashion Week 2023 (ZDJĘCIA)

Apel do widzów

Na końcu zaapelowała do fanów, aby walczyli o siebie i słuchali swojego organizmu: 

Apeluję tutaj do was – drogie, drodzy – żebyście dbali o siebie, żebyście po prostu słuchali siebie […] Nawet jeżeli zdarzają się wam upadki to podnieście głowę, wstańcie i podziękujcie za tę lekcję, bo dzięki niej jesteście mądrzejsi o pewne doświadczenia – powiedziała na koniec aktorka.

To ważne, aby popularne osoby pokazywały swoje niedoskonałości, dlatego apel aktorki jest z pewnością cenny dla wielu osób, które borykają się z problemami skórnymi. Jak widać, Sieklucka w pełni akceptuje siebie, choć kiedyś nie przychodziło jej to z łatwością.

Anna Maria Sieklucka zachwyca sylwetką w BIKINI. Takie zdjęcia to u niej rzadkość

Na zdj.: Anna Maria Sieklucka, Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Anna Maria Sieklucka, SK: Autorska kolekcja Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki dla W.KRUK, , fot. Podlewski/AKPA