Anna Mucha SPŁAWIŁA Agnieszkę Jastrzębską: To sobie pogadałyśmy! (VIDEO)
Agnieszka Jastrzębska przeprowadzała wywiad z Anną Muchą (37 l.) po premierze spektaklu Przygoda z ogrodnikiem. Na początku rozmawiały o sztuce, jednak dziennikarka szybko chciała zmienić temat na życie prywatne aktorki. Anna Mucha słynie z tego, że nigdy nie odpowiada na tego typu pytania.
Anna Mucha o swojej… SEKSTAŚMIE
Jastrzębska zapytała:
Czy twoje dzieci wiedzą, że przed tobą ważny dzień, kiedy się tak ubierasz przed premierą?
Po reakcji Anny Muchy można od razu zauważyć, że nie chciała odpowiadać. Z ironią zaczęła wypytywać o to samo Agnieszkę.
A Twoje dzieci wiedzą, że masz ważny dzień? A ile Ty masz dzieci? Chcesz o nich pogadać? A już zaczęły szkołę? Zadowolona jesteś? Opowiedz mi o nich.
Anna Mucha: Chwilowo nie mogę nosić szkieł kontaktowych (Instagram)
Ta jednak mimo wszystko drążyła temat i Mucha w końcu nie wytrzymała.
Ale sobie pogadałyśmy, rozmowa się nie klei, cholera jasna. A inni czekają…
Sami zobaczcie. Nic dziwnego, że TVN nie dopuścił wywiadu do emisji.




Lepiej powiedzieć wyraźnie i stanowczo, że nie chce mówić o dzieciach, zamiast zachowywać się wrednie. To przejaw biernej agresji.
O bardzo dobrze! Może sie kiedys ta idiotka nauczy. Kto ja tam trzyma w ogóle, beztalencie
Masakra jaka ona głupia wiecznie wypytuje o dzieci rodzine a nie o prace jakas wariatka z niej !!!
brawo Ania!!!!
Mucha już stara, niczym nie może zaskoczyć, to chociaż chciała podrzeć łacha, ale jakoś słabo jej to wyszło.
Mucha chyba wchodzi już w klimakterium. Jest celebrytką, pytania nie wykraczały “poza”, więc o co kaman
Czy tylko mi Jastrzebska wyglada na pijana? Dykcja sie nie klei, dziwna mimika, nieskoordynowane machanie rekami…
Nie lubię Muchy, ale nieźle Jastrzębską zakręciła. Podrzędna dziennikarzyna.
Zjedz Snickersa…Mucho.
hahaha jakie pytania taka odpowiedź
Szczerze mówiąc nie lubie ani jednej ani drugiej. Jastrzebska sie moim zdaniem nie nadaje na dziennikarke, a Mucha zachowała się chamsko
I dobrze, że ją spławiła… ta Jastrzębska zamiast o roli o spektaklu to i życiu prywatnym… Pcha tego wścibskiego nosa gdzie się tylko da
A. Jastrzębska to wyjątkowo irytująca dziennikarka, Mucha odpowiedziała tak jak chciała. Pytająca nie potrafiła wybrnąć z sytuacji. Takie talenty w tefałenie.
Mucha gwiazdorzy! Mogłaby inaczej to załatwić!
Z Muchy aktorka jak z koziej d**y trąba, ale akurat to była jej najlepsza rola