Na Instagramie Anny Muchy pojawiło się oświadczenie:

Drodzy … Bardzo dziękuję za ostatnio wyrażane zainteresowanie moim życiem prywatnym. Szczególnie mnie to wzrusza. Jednak kwestia mojego związku i jego losu była i nadal pozostaje kwestia prywatną. Proszę o uszanowanie tej decyzji, zwłaszcza ze względu na dobro moich najukochańszych… Proszę tez o nie dorabianie historii i „gęby” nikomu z moich bliskich. I zaniechanie publikacji i komentowania.

Internauci oszaleli na widok nagich piersi Anny Muchy (ZDJĘCIA)

A jeśli ktoś tego nie zrozumiał to moj prawnik mec. Maciej Ślusarek na sali sądowej z przyjemnością wytłumaczy gdzie są granice prywatności i etycznego zachowania.

pozdrawiam

AM #dowiadomosci @plejadapl @plotek.pl @pudelek_pl #superexpress #fakt #kozaczek i wszystkich pozostałych …

Wiemy, kogo w „Koglu-Moglu 3” zagra Anna Mucha. Rola idealna dla niej!

Pozdrawiamy 🙂 I zgodnie z życzeniem gwiazdy nie komentujemy 🙂

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Drodzy … Bardzo dziękuję za ostatnio wyrażane zainteresowanie moim życiem prywatnym. Szczególnie mnie to wzrusza. Jednak kwestia mojego związku i jego losu była i nadal pozostaje kwestia prywatną. Proszę o uszanowanie tej decyzji, zwłaszcza ze względu na dobro moich najukochańszych… Proszę tez o nie dorabianie historii i „gęby” nikomu z moich bliskich. I zaniechanie publikacji i komentowania. A jeśli ktoś tego nie zrozumiał to moj prawnik mec. Maciej Ślusarek na sali sądowej z przyjemnością wytłumaczy gdzie są granice prywatności i etycznego zachowania. pozdrawiam AM #dowiadomosci @plejadapl @plotek.pl @pudelek_pl #superexpress #fakt #kozaczek i wszystkich pozostałych …

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Anna Mucha wydała oświadczenie

Anna Mucha wydała oświadczenie

Anna Mucha wydała oświadczenie

Anna Mucha wydała oświadczenie