Anna Skura kilka tygodni temu trafiła do szpitala. Blogerka i influencerka podróżująca po świecie, ujawniła, że musiała poddać się poważnej operacji, ale nie zdradzała, co dokładnie się stało. Dopiero niedawno w wywiadzie przyznała, że musiała usunąć preparat zwany Aquafillingiem, po którym może dojść do poważnych powikłań. Anna zapozowała nago do zdjęcia i dokładnie pokazała, jak teraz wygląda jej biust. Ma blizny po operacji.

Anna Skura w końcu zdradziła, dlaczego znalazła się w szpitalu. Wcześniej poddała się kontrowersyjnej metodzie powiększania piersi

Anna Skura nago – pokazuje biust po operacji

Aquafilling miał się wchłonąć po 5 latach, a w moim przypadku nawet po 3, bo bardzo intensywnie trenuję. Zabieg miał być całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny, wybrałam go pod wpływem autorytetu, został wykonany w profesjonalnej klinice pod skrzydłami znanego chirurga. Nie miałam podstaw podejrzewać, że coś pójdzie nie tak (…) Niestety. Po pewnym czasie pojawiły się informacje, że preparat zostaje wycofany z rynku. Okazało się, że żel używany do zabiegu migruje po ciele, może uszkadzać tkanki i powodować stany zapalne, a w skrajnym przypadku prowadzić do śmierci – mówiła w rozmowie z WP Kobieta.

Skura zdecydowała się opublikować na Instagramie odważne, nagie zdjęcie. Tak zaczęła swój wpis:

Patrząc na to zdjęcie widzę Kobietę, którą nie chowa się za swoimi bliznami traktując je jako porażki i powód do wstydu.
Widzę Kobietę, która nie boi się spojrzeć Ci w oczy i powiedzieć, to te i inne blizny zbudowały jej historie oraz, że ma w sobie więcej siły, niż to co chciało ją skrzywdzić.
Widzę Kobietę, którą mogłaby w markowej sukience schować swoja traumę i nikt, nigdy by się o tym nie dowiedział, ale zamiast tego, stoi przed Tobą nago patrząc Ci w oczy.

Anna napisała, że robi to, aby wesprzeć inne kobiety. Apeluje, jak ważna jest miłość do siebie.

Robię to dla wszystkich Kobiet, a wiem, że jest Was tu wiele, które mając w sobie lęk przed oceną, chowają się pod poczuciem wstydu. Z tego miejsca, chciałam ukochać Was do siebie i przypomnieć, ze razem jesteśmy silniejsze. Lekcja, którą ja wyciągam dla siebie, jest ważniejsza, niż wszystko co do tej pory przeszłam, bo pokazała mi, że miłość do siebie, która każdego dnia buduje, nie jest zależna od tego, jak wyglądam. Nauczyłam się akceptować swoje nowe ciało, a blizny, które widzę codziennie rano w lustrze, pokazują mi, jak jestem silna…

Anna Skura przeszła OPERACJĘ: „Nie będę wyglądać tak samo jak wcześniej”

Anna Skura o operacji fot. Instagram

Anna Skura o operacji fot. Instagram

Anna Skura przed usunięciem preparatu fot. Instagram

scena z: Anna Skura, SK:, , fot. Podlewski/AKPA